Zpět na » FNLiga » Vítkovice porazily Karvinou

FNLiga - Vítkovice porazily Karvinou

Vítkovice porazily Karvinou © -

0

03.02. - Po týdenní pauze sehráli fotbalisté Vítkovic další přípravný zápas, tentokrát vyzvali třetiligový tým MFK Karviná.

První poločas ovládli hráči druholigového týmu. Pálili ale jednu šanci za druhou, a tak Karviná se štěstím udržela do poločasu čisté konto.

Vstřelit gól se Vítkovicím podařilo hned tři minuty po přestávce. To zahrával rohový kop Valášek a Cverna svou hlavičku usměrnil přesně - 1:0. Poté utkání ztratilo na tempu a k vidění bylo jen málo fotbalových akcí. Rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem, to se ve vápně zorientoval Jiří Dobeš a lobem překonal karvinského brankáře - 2:0. Utkání se pak spíše jen dohrávalo a Vítkovice si připsaly zasloužené vítězství.

Vítkovice - Karviná 2:0 (0:0)
Branky: 48. Cverna, 70. Dobeš
Vítkovice 1. poločas: Kaniš - Derych, Švehla, Hromkovič, Kušnír - Valášek, Křiva, Plešek, Mikulenka - Schön, Fromelius.
Vítkovice 2. poločas: Vaclík - Kušnír, Švehla, Švec, Cverna - Dobeš, Rybařík, Motyčka, Valášek - Schön, Fromelius.

V úterý čeká na fotbalisty Vítkovic prestižní domácí utkání proti Baníku Ostrava. Utkání začíná v 14:00. Dále pak jsou na programu zápasy s Dolním Benešovem, Hlučínem, Sigmou Olomouc B, Frýdkem - Místkem a Kroměříží. Do jarní části 2. ligy vstoupí její dvanáctý tým v neděli 9. 3. od 14:30 v Čáslavi.