Zpět na » FNLiga » Slovácko porazilo Trnavu

FNLiga - Slovácko porazilo Trnavu

Slovácko porazilo Trnavu © -

0

02.02. - Fotbalisté Slováka porazili 3:1 Trnavu, třetí tým slovenské Corgoň ligy. O góly moravského celku se postarali Racko, Vrba a Bačík.

Na umělé trávě v Kunovicích nastoupil slovenský tým bez několika hráčů základního kádru a na jeho hře to bylo znát. V prvním poločase mělo jasně navrch Slovácko. Gólově to vyjádřilo ve 29. minutě. To po pravé straně utekl Racko a jeho přesná střela zapadla do sítě.

Šest minut po přestávce přidal vedoucí tým druhé ligy další gól. Kamesh neudržel přímý kop a pro dorážejícího Vrbu už nebyl problém dopravit míč do sítě. Rozhodnutí pak přišlo v 76. minutě. To Slovácko rozebralo trnavskou obranu pěknou akcí, na jejíž konci byl Bačík. V závěru zápasu pak už stačil jen snížit Vladimír Kožuch, který se prosadil hlavou.

Slovácko - Trnava 3:1 (1:1)