Zpět na » FNLiga » Riegel novou posilou Hradce

FNLiga - Riegel novou posilou Hradce

Riegel novou posilou Hradce © -

0

Líbilo se

30.01. - Defenzivní záložník Jan Riegel uspěl na testech a bude na jaře hostovat v Hradci Králové. Smlouva zahrnuje i opci na případný přestup.

Sedmadvacetiletý hráč momentálně polyká společně s ostatními Votroky tréninkové dávky nového trenéra Pavla Malury na soustředění v Benecku. Během zkušebního období Riegel zasáhl do dvou přípravných zápasů, celkem odehrál 90 minut. Pokaždé nastoupil uprostřed záložní řady.


Jeho poslední angažmá v Mladé Boleslavi se mu ale příliš nevydařilo. Většinu svého působení totiž promarodil, a tak stihl za Středočechy odehrát jen šest ligových utkání, které jsou téměř rok staré. Nejvíce toho odehrál za svou mateřskou Příbram, půl roku pak ještě hostoval v Drnovicích. V nejvyšší soutěži má odehráno 138 zápasů s bilancí dvanácti vstřelených gólů.


Hradec v zimním přestupovém období slušně posílil. Do kádru přišli Pavel Němeček ze Sokolova, Michal Dian z Bohemians 1905, Jan Schulmeister z Olomouce a již zmiňovaný Jan Riegel z Mladé Boleslavi. Kádr pak ještě doplnili mladíci z juniorky a z hostování v Náchodě se vrátil Chleboun. Naopak klub již opustili Daniel Kaplan, Jaromír Šmerda, Paul Munster, Jiří Poděbradský, Oleg Duchnič a Vlastimil Karal.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, FC Hradec Králové

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cigoo - 19.02. Odpovědět

My je porazíme všechny a poustoupíme. Smajlík 7

Cigoo
vekosak - 03.02. Odpovědět

HRADEC TO JE VALEC

vekosak
Pitus - 31.01. Odpovědět

FCHK Olééééééé!!!! Smajlík 17 Smajlík 18

.Tom. - 31.01. Odpovědět

hola, hola - LIGA VOLÁ Smajlík 2

.Tom.
Reklama
Reklama
Nejnovější články