Zpět na » FNLiga » Jihlava remizovala s béčkem Brna

FNLiga - Jihlava remizovala s béčkem Brna

Jihlava remizovala s béčkem Brna © -

0

20.01. - Vysočina Jihlava ve svém dalším přípravném zápase remizovala s juniorkou Brna 2:2. Všechny branky byly k vidění v prvním poločase.

Už v 5. minutě se krásně z přímého kopu trefil Urban. O čtyři minuty později měl smůlu Huška, od něhož se odrazil míč do vlastní sítě ze skrumáže po rohovém kopu. Ve 28. minutě si na odražený míč naběhl Lovětínský a přesnou střelou k tyči prostřelil hluboko bránících hráčů.

Takřka totožná situace se pak opakovala minutu před koncem poločasu na druhé straně hřiště a autorem pěkné gólové střely byl Paděra. Poločas i celý zápas to skončil remízou 2:2.

V předchozích přátelských utkáních si Vysočina poradila s Humpolcem 2:0 a následně rozdrtila Pálavu Mikulov 7:1.

Jihlava je v tabulce až na desátém místě a její kádr doznal podle očekávání mnoha změn. Do klubu přišli Jiří Gába na hostování z Olomouce, Radek Sláma na hostování z Lučence, Petr Tlustý z Vyšehradu a František Schneider na hostování z Brna. Do přípravy se ještě zapojil Michal Pacholík, který ukončil své hostování v Bystrci.

Naopak s týmem se již nepřipravují Pavel Simr, Martin Bayer, Peter Šedivý, Pavel Mezlík, Drga, Štěpán Wasserbauer, Pavel Vojtíšek, Martin Suchý, Branislav Rzeszoto, Martin Sviták a Pavel Bartoš.

Jihlava - Brno B 2:2 (2:2)
Branky: 9. vlastní, 44. Lovětinský - 5. Urban, 28. Paděra. Rozhodčí: Nenadál.
Jihlava 1. poločas: Tulis - Gabriel (40. M.Veselý), Tlustý, Kadlec, Naniaš - Gába, Lovětínský - Sláma, Böhm, Vácha - Šamánek.
Jihlava 2. poločas: Štěpanovský - Veselý, Nilinho, Bodeček, Vepřek - Schneider, Pacholík - Dupal, J.Veselý, Cihlář - Rabušic.
Brno B: Hladký - Hanák (37. Bubeníček), Huška, Živný, Červinek - Urban, Paděra (46. Nguyen), Lacko, Pavel Mezlík - Šural, Borák (46. Pecha).