Zpět na » FNLiga » Nový trenér HFK má radost

FNLiga - Nový trenér HFK má radost

Nový trenér HFK má radost © -

0

Líbilo se

03.01. - Trenér Uličný bude opět působit u profesionálního klubu v Olomouci. Ne ovšem Petr Uličný, který je koučem 1. FC Brno. Vedení druholigového 1. HFK Olomouc jmenovalo hlavním koučem týmu Tomáše Uličného, syna populárního Johna.

„Teprve budeme řešit, jak bude všechno fungovat. Martin Kotůlek chce ještě hrát, tak za mnou přišlo vedení klubu s touto nabídkou,“ řekl Tomáš Uličný. „Samozřejmě z toho ale mám velkou radost, protože to pro mě je velká šance,“ podotkl syn zkušeného lodivoda Petra Uličného.

A jestli se s tatínkem už radil? „Na nějaké velké radění nebyl čas. Spíš jsem se ho ptal co a jak v profesionálním fotbale, protože to je pro mě novinka. Ale otec má spoustu zkušeností a může mi pomoci. Ovšem bude to především na mně,“ podotkl Uličný.

Být v realizačním týmu profesionálního klubu, to je sen, který se spoustě trenérů ani nikdy nemusí splnit. Tomáš, syn slavného otce, se dočkal rychle.

„Teď jsem začal studovat profilicenci, ale ve svých letech jsem nečekal, že tak brzo začnu. Trénoval jsem dorostence a béčko. Teď to budou chlapi ve druhé lize,“ dodal Uličný.

Kam dál?

v l / 1hfkolomouc.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články