Zpět na » FNLiga » Tipsport liga: Dukla nestačila na Jablonec

FNLiga - Tipsport liga: Dukla nestačila na Jablonec

Tipsport liga: Dukla nestačila na Jablonec © tipsport.cz - Tipsport liga 2007

0

05.01. - V úvodním zápase skupiny B Jablonec jasně přehrál Duklu Praha 4:0. V dresu pražského celku se objevilo několik nových tváří. V dresu Jablonce se naopak neobjevila nová posila z Frýdku-Místku - Lukáš Fujerik.

První vážnější šanci zahodila Dukla, když Volek z voleje jen těsně přestřelil. Jablonec poté vše dokonale potrestal a po jedenácti minutách už vedl 2:0. Hrál se sice poměrně vyrovnaný fotbal, ale tým Františka Komňackého nekompromisně trestal chyby soupeře. Do konce zápasu se prosadili jeho svěřenci ještě 2x, a tak tým Güntera Bittengela odjíždí s čtyřgólovým výpraskem.

Dukla představila ve druhém poločase tři hráče, kteří nebyli na podzim v kádru. Na postu stopera hrál Ondřej Kučera (na zkoušce z Motorletu), v útoku Jindřich Bittengl (na zkoušce z Viktorie Plzeň) a v záloze hrál půl hodiny Petr Malý, který byl přeřazen z béčka. Nejvíce se dařilo právě Malému.

Další zápas má Dukla naplánovaný na středu 9.1., kdy se utká od 13:30 s Plzní. A stejného soupeře přivítají v sobotu 12.1. od 10:15 také fotbalisté Jablonce.

Tipsport liga - skupina B
Jablonec - Dukla Praha 4:0 (2:0)
Branky: 10. Valenta, 11. Mešanovič, 51. Svátek, 72. Klapka. ŽK: Huber, Fukal, Krejčí - Hanus, Kučera. Rozhodčí: Kocourek. Diváci: 200.
Jablonec: Bobok - Zábojník, Huber (46. Krejčí), Fukal (46. Laciga), Adam - Baranek, Valenta (62. Haurdič), Eliáš (46. Loučka), Hloušek - Vošahlík (46. Svátek), Mešanovič (46. Klapka)
Dukla Praha: Plánička - Kopta (46. Mikula), Hubka, Kuděla, Daněk - Svatonský, Hanus (46. Michal), Ludačka, Volek (62. Malý) - Kunc (46. Bittengl), Kulvajt (46. Kučera).