Zpět na » FNLiga » Sokolov zahájil přípravu

FNLiga - Sokolov zahájil přípravu

Sokolov zahájil přípravu © -

0

Líbilo se

03.01. - Fotbalisté Baníku Sokolov zahájili ve čtvrtek 3. ledna zimní přípravu na jarní část druhé ligy. Na ní se vedení vyzbrojilo novými trenéry.

Svůj první trénink na umělce vedl hlavní trenér Martin Hašek, který působil na podzim půl roku u béčka Sparty jako asistent. Spolu s ním nad hráči dohlíželi jeho asistenti Stanislav Purkart a Aleš Jindra.


A proč si Hašek vybral právě Sokolov? „Baník má velké ambice a do budoucna chce hrát první ligu. Já bych měl mužstvo připravit, abychom brzy hráli o příčky nejvyšší. Navíc mi předložil konkrétní nabídku,“ zhodnotil krátce novopečený kouč Baníku, mimochodem oblíbenec trenéra Jaroslava Hřebíka, který s Baníkem také spolupracuje.


Kromě nové trojice trenérů, která nahradila končící trenéry Oldřicha Abrháma a Milana Matejku, se na prvním tréninku představilo hned několik nových hráčů. Z Hradce Králové dorazila hned trojice kmenových hráčů ´Votroků´. Do obrany přišla štěstí zkusit dvojice beků Jiří Poděbradský a Daniel Kaplan, a do útoku kanonýr Oleg Duchnič.


Z Olomouce na testy přijel David Rojka, z pražské Sparty pak záložník Pavel Javorský a ze slovenského Prešova je na testech Igor Hrabáč. V pátek se ještě k mužstvu připojí defenzivně laděný Jiří Fleišman z Mostu. Ten už byl na testech v Sokolově v letní přípravě trenéra Borise Kočího.


Naopak mužstvo již po podzimní části opustili záložník Milan Bakeš, který si hledá angažmá. Dále útočník Martin Boček, který na podzim hostoval v Ústí nad Labem a v zimě odešel do Německa. Brankář Josef Kubásek odešel nedávno na hostování do Slavie. Do Hradce Králové přestoupil kapitán týmu Pavel Němeček. Baník se v prvním přípravném zápase představí 13. ledna v Mostě. Na domácí umělce pak ve středu 16. ledna s Plzní B.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FK Baník Sokolov.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, FK Baník Sokolov

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pepa - 21.01. Odpovědět

sokolov eja Smajlík 2 Smajlík 6 Smajlík 7

Mattess - 08.01. Odpovědět

Hašek nebude dobrý trenér,ale třeba se pletu...

Mattess
Dres - 03.01. Odpovědět

Costa začne přípravu na Slavii,takže asi nic. Ale dorazilo mraky nových hráčů, poměrně známých, takže je se na co těšit Smajlík 7

Urbie - 03.01. Odpovědět

A co Costa? Bude tam nebo ve Slavii?

KaPi - 03.01. Odpovědět

No, snad kluci ze Sokolova půjdou na jaře nahoru! Kádr má velký potenciál a mládí vpřed! Smajlík 18

KaPi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články