Zpět na » FNLiga » Uličný bude trénovat HFK

FNLiga - Uličný bude trénovat HFK

Uličný bude trénovat HFK © -

0

Líbilo se

03.01. - Do funkce trenéra druholigových fotbalistů 1. HFK Olomouc byl jmenován Tomáš Uličný. Sedmadvacetiletý trenér je synem slavnějšího otce, který trénuje Brno.

Uličný junior podepsal v Holici smlouvu do 30. 6. 2008 s následnou opcí. Jeho asistenty budou Jiří Doležílek a Roman Sedláček. V klubu střídá Leoše Kalvodu, který odešel trénovat na Slovácko.


„Teď jsem začal studovat profilicenci, ale ve svých letech jsem nečekal, že tak brzo začnu. Trénoval jsem dorostence a béčko. Teď to budou chlapi ve druhé lize.“ uvedl nový trenér HFK pro Olomoucký deník.


Dále vedení klubu, po dohodě s Martinem Kotůlkem, zvážilo pokračování jeho profesionální hráčské kariéry. Osmatřicetiletý obránce má v klubu smlouvu do léta a zdá se, že ji dodrží. Bude se dále neoficiálně podílet na činnosti realizačního týmu, přípravě a vedení mužstva.


V hráčském kádru zatím k mnoha změnám nedošlo. Zatím odešel pouze Jaromír Grimm do Slovácka. Na zkoušku naopak přijdu brněnští záložníci Filip Chlup a Roman Smutný. Holice chce ještě vyzkoušet hráče z Maďarska, Brazílie a Chorvatska.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, 1hfkolomouc.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 08.01. Odpovědět

Tož,aať sa ti daří pardále,a ať máš tolik koleček jako tvůj tatík,kterého jako trnéra hodně respektuji!!

Mattess
Zette - 03.01. Odpovědět

Další Uličné z Hané Smajlík 2

Zette
HeFy - 03.01. Odpovědět

nechť ať daří

HeFy
ANti ACS - 03.01. Odpovědět

Tak at se daří Smajlík 3

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články