Zpět na » FNLiga » Zahraniční hráči na testech v Hradci

FNLiga - Zahraniční hráči na testech v Hradci

Zahraniční hráči na testech v Hradci © -

0

Líbilo se

03.12. - Hradec Králové začal hledat posily pro jarní část 2.nejvyšší soutěže již nyní, a přivedl si na testy tři zahraniční hráče, do každé řady jednoho.

Z Albánie je na testech útočník Xhihani Parit, třiadvacetiletý hráč má na kontě i dva starty za národní tým. Do obrany by mohl přijít stoper Roman Goljan, jenž momentálně působí v druholigovém Lučeneci na Slovensku. Aby záložní řada nepřišla zkrátka, tak na testech je i maďarský středopolař István Sándor, který hraje za Tatabányu.

Všichni tři trénují s B týmem, jelikož první tým má momentálně volno. Za rezervu odehrají také středeční přátelský zápas s Náchodem, po něm trenér Klušáček rozhodne o případném zařazení do mužstva.

Zítra v 15 hodin čeká hráče Hradce netradiční poslání, budou předávat dárky na dětské onkologii ve Fakultní nemocnici v Hradci Králově, zahrají si tedy na Mikuláše již den předem.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz / FC Hradec Králové

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mtatessks - 16.12. Odpovědět

O Albánci Paritu se jedná a Maďar Sandor znovu na testy Minulý týden se ucházela v našem klubu trojice zahraničních hráčů o místo v A-týmu. Na post obránce Roman Goljan ze slovenského Lučence, záložník István Sandor z maďarské Tatabányi a Xhihani Parit z albánské Besy. Po několika denním přípravném kempu si všichni zahráli přípravné utkání za rezervní B-tým proti třetiligovému Náchodu, přičemž první gól vstřelil Xhihani Parit a druhý padl po spolupráci Istvána Sandora s již zmiňovaným albánským útočníkem z kopačky Josefa Dvořáka. Dnes je již jasno, že náš tým neposílí slovenský obránce . Naproti tomu maďarský hráč je znovu zvaný na testy do Hradce. O působení albánského hráče v FC HK se i nadále jedná. Jak již dříve uvedl ředitel klubu Ing. Richard Jukl, náš tým potřebuje pro jarní boje o 1. Gambrinus ligu opravdu jen posily, které budou pro náš tým velkým přínosem. Nadále máme vytipováno řadu posil, se kterými intenzivně jednáme. Nejedná se již o zahraniční hráče, ale o hráče z nejvyšší a druhé tuzemské ligy. to píše FCHK.CZ

Slovácko FCS - 18.12. Odpovědět

Jednejte s kým chcete. Budete maximálně druzí a to kdo ví jetli Smajlík 5 Slovácko!

Reklama
Reklama
Nejnovější články