Zpět na » FNLiga » Viktoria Žižkov posiluje

FNLiga - Viktoria Žižkov posiluje

0

Líbilo se

12.01. - Vedoucí celek druholigové tabulky do svých řad angažoval tři nové hráče. Vladimír Skalba bude mít k dispozici zkušeného útočníka Lubomíra Blahu, bývalého hráče pražské Slavie a Brna Petra Ĺ vancaru. Do týmu přichází i třicetiletý Slovák Marek Bažík.

V průběhu sezony se Viktorce zranil střelec Radek Bukač, vedení i kvůli této situaci angažovalo Lubomíra Blahu. Ĺ estadvacetiletý ofenzivní hráč podepsal smlouvu na dva roky s opcí. Jeho posledním působištěm byl slovenský Inter Bratislava.

Ze stejného týmu se do pražského týmu přesouvá i brněnský odchovanec Petr Ĺ vancara. Ăštočník, který zažil nepříliš povedené angažmá v pražské Slavii, bude u "viktoriánů" hostovat do konce sezony.

Žižkov získal do svých řad také zkušeného středopolaře Marka Bažíka. Ten v podzimní části oblékal dres Banské Bystrice, za kterou nastoupil ve dvaceti zápasech, ve kterých zaznamenal šest branek. Na podzim dosáhl jako pátý fotbalista na Slovensku v samostatné soutěži na metu 300 startů v lize, působení v Žižkově pro něj bude první zahraniční angažmá.

Bažík tak rozšíří početnou slovenskou enklávu v žižkovském týmu. V týmu vedoucího celku tabulky již působí brankář Bartalský, obránci Jambor, Kráľ, Labant, záložník Guľa a útočník Demjan. Navíc do zimní přípravy přichází na zkoušku další Slovák Jozef Jelšic.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články