Zpět na » FNLiga » Dynamo chce na hostování Pavla Haška

FNLiga - Dynamo chce na hostování Pavla Haška

Dynamo chce na hostování Pavla Haška © dynamocb.cz - Pavel Hašek

0

Líbilo se

11.09. - Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice stále intenzivně pracuje na posilování kádru pro boje o postup do Gambrinus ligy. Další posilou, se kterou v těchto dnech jedná vedení klubu o spolupráci, je obránce pražské Dukly Pavel Hašek.

Pavel Hašek by měl do Dynama přijít na hostování do konce sezóny s případnou opcí na přestup. Jednání o jeho příchodu nyní finalizují a v případě dohody, by se měl hráč hlásit na čtvrtečním tréninku.

„Pavel Hašek je dalším velmi zkušeným prvoligovým fotbalistou, který by nám měl výrazně pomoci v boji o brzký návrat do Gambrinus ligy. Jeho příchodem se zvýší nejen konkurence v týmu, ale především velmi potřebná kvalita,“ vysvětluje sportovní manažer Martin Vozábal.

Pavel Hašek v žákovských letech prošel pražskými kluby Tempo, Slavia a Bohemians, kde si ho v zimě 2001 vytáhl trenér Petržela mezi dospělé. Tam se neprosadil, hostoval v divizní Velimi a v pražské Admiře. Během své prvoligové kariéry působil v Blšanech, Příbrami, Teplicích, Bohemians a Dukle Praha. Syn slavného otce Ivana Haška je technicky velmi dobře vybaven a většinou nastupuje na pravém kraji obrany, případně zálohy.

Kam dál?

Redakce / dynamocb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články