Zpět na » FNLiga » Souhrn FNL 22. kolo: Čáslav obrala o body Olomouc

FNLiga - Souhrn FNL 22. kolo: Čáslav obrala o body Olomouc

Souhrn FNL 22. kolo: Čáslav obrala o body Olomouc © skolov.cz - Čáslavští na hřišti Sokolova.

0

07.04. - REVIEW Tři body ve 22. kole druhé nejvyšší české soutěže brali fotbalsité Sokolova, pražských Bohemians 1905, Čáslavy, Ústí nad Labem, Karviné a Mostu.

Sokolov přetlačil Žižkov

Po dlouhých 471 minutách vstřelil Žižkov svou branku, ale Sokolov vstřelil dvě branky a za vítězství 2:1 bral tři body. Domácí Žižkov v prvním poločase tahali za kratší konec. Hosté dokázali využít domácí pasivitu a vstřelili dvě branky. Nejprve otevřel skóre zápasu Jakub Dvořák II, který usměrnil centr z pravé strany. Do vedení 2:0 poslal hosty Blažek, který se nejlépe zorientoval po dlouhém autu v domácím pokutovém území. Domácí dokázali zvýšit aktivitu, ale střelecky se prosadili až v 90. minutě, když se trefil z penalty Čermák.

FK Viktoria Žižkov: Boháč - Šťastný (62. Dressler), Bodeček (54. Kiidron), Besta, Čermák - Bartl, Mareš, Kotyza, Jawad - Kalod, Surynek (73. Hejný).
FK Baník Sokolov: J. Dvořák I. - Blažek, Hošek, Vondráček, Dřížďal - Vaněček (90. Holub), Vrtělka, Čada, J. Dvořák II., Hrubý (76. Machek) - Jurdík (82. Šamánek).
Most si opět připsal tři body

Domácí Baník vstoupá tabulkou vzhůru. V posledním zápase uspěl 1:0 před svými fanoušky s týmem Bohemians Praha. O nejtěsnější rozdíl se postaral v 72. minutě uzbecký Ibragimov, který se prosadil krásnou střelou z přímého kopu a rozhodl vyrovnané utkání.
FK Baník Most: Pokorný - Běloušek, Novotný, Žižka (34. Lafrance), Řehák - Ibragimov, Procházka, Kotlan, Pilař (78. Klavík), Šraga (46. Vojta) - Němec. Trenér: Busta.
Bohemians Praha: Štěpanovský - Laštovka, Bohata, Macháček, Grznár - Hájek, Rakovan, Demeter, Očovan (78. Pilík) - Šenkeřík (64. Smola), Kuzmanovič. Trenér: Pihávek.
Pražský favorit si odvezl 3 body z Varnsdorfu
Fanoušci Varnsdorfu se dočkali prvního domácího zápasu druhé poloviny ligy. Pražské Bohemians 1905 potvrdili roli favorita a v prvním poločase rozhodli zápas dvěma góly. Nejprve se prosadil Štochl a druhou a poslední branku zápasu vstřelil Zieris, který vstřelil vlastní branku.
K Varnsdorf: Porcal - Breite (46. Martan), Zieris, Kotiš, Soběslav, Cana (70. Jakobovský), Dobrovolný, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert, Hikspoors (46. Volf).
Bohemians Praha 1905: Havránek - Růžička, Cseh, Šmíd, Kalina - Moravec, Jindřišek, Rada (90. Nerad), Bartek (79. Jirouš), Kolář (55. Kolář) - Štochl.
Čáslav obrala o body Olomouc
Olomouc přijela do Čáslavy jako favorit, ale svojí roli nenaplnila. Čáslav rozhodla o vítězství 3:0 na přelomu 1. a 2. poločasu. Ve 41. minutě otevřel skóre zápasu Fikejz a dvakrát se trefil Melissopoulos.
FK Čáslav: Ducheček - Achemaistos, Karal, Efthymiadis (75. Pollalis), Fikejz (83. Guggino), Krmenčík (60. Sklenář), Diuf, Melissopoulos, Charuza, Ujec, Šandera
1. HFK Olomouc: Karabina - Kovář, Bednář, Jovanovič, Kobylík (87. Hromek), Čep, Biolek (56. Nekuda), Čtvrtníček, Žondra, Chmelo (72. Korčián), Kopecký
Ústí se vrátila loňská forma a stoupá tabulkou
Pardubice si z Ústí nad Labem odváží prohru 1:0. Začátek zápasu byl ve znamení aktivity hostujících fotbalistů, ale nedokázali svou převahu přetavit v branku. Domácí se probudili až v závěru prvního poločasu. Rozhodující branku zápasu vstřelil Lukáš Dvořák, který dorazil střelu Valenty do břevna.
FK Ústí nad Labem: Novák - Zeman, Zukič, Valenta, Dvořák - Hovorka, Martykán, Hrošovský, Volek (73. Benčík) - Moulis (46. Peterka), Veverka (88. Pavlíček).
FK Pardubice: Frydrych - Přibyl,Tischler, Norek, Němeček - Pospíšil (82. Janecký), Vencl, Kudrna (68. Rešetár), T. Rezek (56. Hundák) - Jeřábek, Petrus.
Karviná vstřelila tři branky Táborsku
V zápase dvou nových trenérů se radoval Josef Mazura z Karviné, která vyhrála 3:1 nad Táborskem. Úvodní branka padla v 60. minutě, když se prosadil hostující Mišinský. Hosty poslal do vedení 2:0 Besta, který vstřelil krásnou branku ze standardní situace. Domácí o několik minut později snížil domácí Strnad, který překvapil přízemní střelou. Poslední slovo měl hostující Besta, který poslal hodty do vedení nechytatelnou střelou.
FC MAS Táborsko: Fryšták - Radoš (77. Mach), Krch, Kotrba, Kočí (82. Jasanský), Ciferský, Dolejš, Presl, Mráz, Sladký (67. Strnad), Dobal.
MFK Karviná: Paleček - Hoffmann, Mikula, Homola, Hottek - Limanovský (46. Fiala), Vaněk, Hoferica (78. Sobala), Ciku - Besta (82. Fischer), Mišinský.
Vlašim se rozešla se Zlínem smírně
Úvodní branku vstřelil zlínský Železník, který proměnil nařízenou penaltu. Domácí Křeček v 51. minutě vyrovnal na bližší tyč. V 70. minutě se do vedení 2:1 dostali po krásné akci domácí, když se prosadil Putz. Hosté ještě dokonce zápasu dokázali zareagovat a vyrovnat na konečných 2:2. O vyrovnání se postaral Malchárek, který využil nedůrazu domácích.
FC GRAFFIN Vlašim: Toma - Vebr, Petrů (c), Krmpotič, Sudek - Křeček, Pokorný (58. Janda) - Putz (85. Jícha), Wojnar, Průcha (9. Kocourek) - Vyhnal.
FC Fastav Zlín: Kořínek - Pazdera, Malý, Kroča, Červenka - Železník (60. Ruskovský), Motal, Elšík, Hruška - Polách (c) (87. Dobeš) - Malcharek (90. Poznar).

FNL 22. kolo - výsledky:

Vlašim - Zlín 2:2 (0:1)
Branky:
51. Křeček, 70. Putz - 33. Železník (pen.), 77. Malcharek. Rozhodčí: Nenadál - Zeman, Ratajová. ŽK: Pokorný - Pazdera, Motal, Ruskovský. Diváci: 330.
Táborsko - Karviná 1:3 (0:0)
Branky:
73. Strnad - 70. a 76. Besta, 60. Mišinský. Rozhodčí: Bílek - Kovařík, Pilný.
Ústí nad Labem - Pardubice 1:0 (0:0)
Branky: 79. Dvořák. Rozhodčí: Příhoda - Štěrba, Černý. Diváci: 911
Varnsdorf - Bohemians Praha 1905 0:2 (0:2)
Branky:
23. Štochl, 30. Zieris (vl.). Rozhodčí: Proske - Tacina, Pochylý. ŽK: Volf, Schubert (VDF). Diváci:1450.
Žižkov - Sokolov 1:2 (0:2)
Branky: 90. Čermák (pen.) - 8. J. Dvořák II., 25. Blažek. Žluté karty: Mareš - J. Dvořák I. Rozhodčí: Jílek - Plesar, Blažej. Diváků: 852
Most - Bohemians Praha 1:0 (0:0)
Branky:
72. Ibragimov. Rozhodčí: Jech - Dobrovolný, Hock. ŽK: Procházka, Ibragimov, Němec - Očovan, Demeter, Smola. Diváci: 1036.
Čáslav - Olomouc 3:0 (1:0)
Branky:
46. a 53. (pen.) Melissopoulos, 41. Fikejz. Rozhodčí: Ochotnický - Mencl, Machálek. ŽK: Krmenčík, Ujec, Pollalis - Biolek, Čtvrtníček, Čep. Diváci: 267.