Zpět na » FNLiga » Souhrn 6. kola 2. ligy: Bohemians 1905 porazili Znojmo

FNLiga - Souhrn 6. kola 2. ligy: Bohemians 1905 porazili Znojmo

Souhrn 6. kola 2. ligy: Bohemians 1905 porazili Znojmo © fc-bohemians.cz - Hráči Bohemky slaví gól

1

09.09. - REVIEW V sobotním programu 2. ligy se odehrálo šest utkání. Tři body brali fotbalisté Sokolova, Žižkova, Olomouce, Ústí nad Labem a Bohemians 1905.

Nejvíce branek viděli diváci v 6. kole 2. ligy v Olomouci, kam zavítal Varnsdorf. Olomouc, která se od začátku soutěže ofenzivním pojetím fotbalu, dokázala hosty porazit 3:2. Ve 12. minutě se trefil hostující Zieris, ale domácí dokázali utkání otočit. Hostující Cana v 90. minutě snížil na konečných 3:2 pro domácí.

Bezbranková remíza se zrodila v zápase pražských Bohemians s Táborskem. Za vítězství 1:0 byli rádi fotbalisté Žižkova a Sokolova. Žižkov si zajistil tři body v zápase s Pardubicemi až v 72. minutě, kdy se trefil Mareš. Sokolovu vystřelil tři body Čada v poslední minutě prvního poločasu.

Vyrovnaný zápas viděli diváci ve Zlíně, kam dorazila Opava. Hosté zásluhou proměněné penalty Sedláčkem šli do vedení. V 58. minutě vyrovnal domácí Železník také z penalty. Hosté se opět ujali vedení, když se trefil Radzinevičius, ale domácím zachránil bod Polách brankou v 81. minutě.

Ústí nad Labem podruhé za sebou bodovalo naplno. Tři body si připsalo za vítězství 3:1 v severočeském derby v Mostě. Domácí v první polovině poslal do vedení Vodička, ale hosté ve druhém poločasy otočili zápas a vezou si z Mostu cenné 3 body.

V nedělním programu 2. ligy byly dva zápasy. Bezbrankovou remízu viděli diváci v Karviné, kam zavítala Vlašim.

Znojmo zavítalo do Prahy, kde se utkalo s Bohemians 1905. První dvě větší šance zápasu měl na svědomí domácí Moravec. Nedáš dostaneš, tak se dá definovat rozhodující okamžik zápasu. V 70. minutě zahrozili hosté ze Znojma a jen těsně minuly branku domácích. Z protiútoku domácí dokázali skórovat zásluhou Rady a zvítězili nad Znojmem, před které se dostali i v tabulce 2. ligy.

Výsledky 6. kola 2. ligy:

Bohemians Praha - FC MAS Táborsko 0:0 (0:0)

FK Baník Sokolov - FK Čáslav 1:0 (1:0)
Branky:
45. Čada

FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
Branky:72. Mareš

FK Baník Most - FK Ústí nad Labem 1:3 (1:0)
Branky: 23. Vodička - 69. Volek, 72. Veverka, 78. Hrošovský

FC Fastav Zlín - SFC Opava 2:2 (0:1)
Branky: 58. Železník (pen.), 81. Polách - 31. Sedláček (pen.), 73. Radzinevičius

1. HFK Olomouc - FK Varnsdorf 3:2 (1:1)
Branky: 37. Murin, 54. Čtvrtníček, 88. Šimko - 12. Zieris, 90. Cana

MFK Karviná - FC Graffin Vlašim 0:0 (0:0)

Bohemians 1905 - 1. SC Znojmo 1:0 (0:0)