Zpět na » FNLiga » Souhrn 3. kola 2. ligy: Vlašim uspěla v přestřelce

FNLiga - Souhrn 3. kola 2. ligy: Vlašim uspěla v přestřelce

Souhrn 3. kola 2. ligy: Vlašim uspěla v přestřelce © fcgraffinvlasim.cz, Milan Dudek - Útočník Tomáš Sedláček (v modro-bílém) ještě v dresu Čáslavi.

0

21.08. - REVIEW 2. liga nabídla třetí kolo několik zajímavých výsledků. Tři body si připsal tým Táborska, Vlašimi, Žižkova, Zlína, Bohemians 1905, Znojma a Varnsdorfu.

V pateční předehrávce 2. ligy přivítalo Táborsko Ústí nad Labem. Hostě dvě třetiny zápasu vedlo 1:0, ale domácí dokázali za 6 minut otočit zápas z 0:1 na 3:1 a dotáhli to do vítězného konce. Osm branek viděli diváci v zápase Vlašimi s Olomoucí. Domácí si od začátku šli pro 3 body a po výhře 5:3 si připsali 3 body.

Opava doma přivítala Bohemians Praha a v tomto zápase se zrodila jediná remíza 3. kola. Domácí od 16. minuty šli do vedení zásluhou Radzinevičiuse, ale pro hosty zachránil bod za remízu 1:1 hostující Kuzmanovič v 76. minutě.

Čáslav zavítala na hřiště Žižkova, který se ujal ve 3. minutě vedení zásluhou Surynka a nakonec to byla jediná branka zápasu.

V jediném zápase, kde se ze tří bodů radovali hosté. Zlín přijel do Karviné odčinit svou předchozí vysokoou porážku na půdu Karviné. Hostě se dostali do vedení v 7. minutě po brance Kroče a až dokonce vydrželi nejtěšnější náskok.

V zápase Bohemians 1905 s Baníkem rozhodl první poločas, ve kterém vyhráli domácí 3:0 a tak skončil i výsledek zápasu. Znojmo na jihu Moravy přivítalo Pardubice. A díky hattricku domácího Vašíčka vyhrálo Znojmo 3:2.

Nejvyšší výhru mohli vidět diváci v severočeském derby, ve kterém přivítal Varnsdorf Most. Po prvním poločase domácí vedli 3:0 a dokázali dovézt zápas do vítězného konce. Nakonec se domácí radovali po vítězství 4:0 ze tří bodů.