Zpět na » FNLiga » Zlín vyhlásil útok na postup do první ligy

FNLiga - Zlín vyhlásil útok na postup do první ligy

Zlín vyhlásil útok na postup do první ligy © -

1

Líbilo se

29.02. - Fotbalisté Tescomy Zlín vstoupí do jarní části druhé ligy s cílem postoupit do nejvyšší soutěže. Na středečné tiskové konferenci to oznámil výkonný ředitel klubu Leoš Gojš.

Zlínu patří po podzimu šestá příčka, na postup nyní ztrácí tři body. "Naše ambice vyšly na povrch před začátkem sezony. O postup se chceme poprat. Věřím, že se nám to podaří, protože mužstvo je schopné do nejvyšší soutěže postoupit," prohlásil Gojš.

Po pádu z nejvyšší soutěže se Tescoma dvakrát neúspěšně pokoušela o návrat mezi tuzemskou elitu. Nyní v klubu věří, že na třetí pokus se to podaří. "Musíme si uvědomit, že realizační tým a hráči musejí zodpovědně pracovat, abychom hráli o co nejvyšší patra. Nechceme si dovolit zůstat na průměrné pozici. Chceme se dostat co nejvýš a naším jednoznačným cílem je postup. Máme veškeré zázemí k tomu, abychom mohli hrát první ligu. Když se to tak po podzimu vyvinulo, tak to tak prostě musí být," uvedl trenér Alois Skácel.

Jedinou zimní posilou se stal známý útočník Aleš Besta, s jehož angažováním jsou ve Zlíně spokojení. "Domluvili jsme se za deset minut. Potřebovali jsme někoho, kdo má zkušenosti a je zároveň fotbalový raubíř. Věřím, že to jednoznačně splní. Zatím se jeví nad očekávání a doufám, že v tom bude pokračovat," řekl Skácel.

Besta získal titul na Slovensku a z ligového prvenství se radoval také se Slavií. Právě po ukončení smlouvy v pražském klubu kývl na skromnější nabídku Zlína. "Jsem moc rád, že jsem tady. Zdejší prostředí je výborné. Mladší hráči na sobě chtějí pracovat, mužstvo chce vyhrávat a to je základ pro sportovní úspěch," podotkl důrazný útočník, který přišel pomoci k postupu.

Kouč Skácel považuje za posílení kádru i návrat marodů. Do hry se můžou zapojit Kubice, Pazdera a především špílmachr Polách, který na podzim odehrál kvůli zranění pouze pět utkání. "Věřím, že budou v pořádku a přinesou kvalitu i soudržnost, na kterou sázíme," pravil kouč Tescomy.

Michael Künzel / Mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Rom1005 - 26.06. Odpovědět

ZPĚT.DO 1 LIGI-ZLIN-ZNOJMO-NAPŘ.KOLIN//2015-2016/17.WWWFACEBOOK.COM Smajlík 1

Rom1005
Montec - 06.03. Odpovědět

No to co předvedli tady v Brně, bych na postup teda fakt neviděl, to bez urážky. Jediná nebezpečná střela za celej zápas. Jinak nic. Kdepak, letos to vytáhne asi Jihlava a jeden z Dvojice Ústí, Střížkov.

Montec
fras - 02.03. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://cospe.bloger.cz

fras

To víte, že jo vy kašpaři a Baník vyhraje tuhle sezonu ligu Smajlík 1

bohemak21
fras - 01.03. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

fras
Vardy - 29.02. Odpovědět

S fanouškovského hlediska bych jim to přál .... Zlín se alespoň občas stavěl, narozdíl od jiných ... i když nedá se považovat za bůh ví co

Vardy
kleos77 - 29.02. Odpovědět

Smajlík 3 to určitě... Za pár let možná, až tým trochu vyroste

kleos77
Reklama
Reklama
Nejnovější články