Zpět na » FNLiga » Druhá liga pokračuje dopoledne dvěma zápasy

FNLiga - Druhá liga pokračuje dopoledne dvěma zápasy

Druhá liga pokračuje dopoledne dvěma zápasy © Martin Kovařík - Jiří Mlika v dresu Sokolova v utkání s Ústím.

1

Líbilo se

06.08. - PREVIEW Druholigový ročník 2011/2012 je na svém začátku a dnes dopoledne se odehrají další dvě utkání prvního kola nového ročníku.

AC Sparta Praha B - 1. SC Znojmo - výkop dnes v 10:15

Dalším zápasem, který bude pokračovat program prvního kola druhé ligy je souboj rezervy pražské Sparty a jihomoravského Znojma. Zatímco pražská Sparta si může dovolit rozehrávat mladíky nezávisle na výsledcích, jelikož druhou ligu za rok juniorka letenských stejně opustí, tak Znojmo musí od počátku plnit jasný cíl, kterým je jednoznačně udržení se v soutěži.

V Loňském ročníku se to jihomoravanům podařilo, ale bylo to o fous. Letos by se tým rád zachránil co nejrychleji. Dopomoci k tomu měli především příchody Vadiče a Pacandy.

V tomto zápase je favorizovanější určitě domácí rezerva Sparty Praha jelikož její postavení v minulém ročníku bylo daleko od Znojma, které bylo na samém chvostu tabulky, ale první kola jsou zrádná.


FK Baník Sokolov - FK Spartak MAS Sezimovo Ústí - výkop dnes v 10:15

Ambiciózní Sokolov dostal do úvodního kola jednoho z lehčích soupeřů, ale loňského nováčka jistě nesmí nikdo podceňovat, protože loňské umístění sezimoústeckých nenaznačovalo boj o záchranu. Tým z jihu Čech se pohyboval v klidném středu tabulky a se záchranou neměl sebemenší potíže.

Baník Sokolov by však i přes to měl splnit svou povinnost a jako jeden z celků, který má ambice vyšší by měl doma uspět a získat tři body.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ceme - 06.08. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme
Reklama
Reklama
Nejnovější články