Zpět na » FNLiga » Druhá liga startuje: Novou sezonu otevře zápas v Jihlavě

FNLiga - Druhá liga startuje: Novou sezonu otevře zápas v Jihlavě

Druhá liga startuje: Novou sezonu otevře zápas v Jihlavě © fcvysocina.cz - Momentka z přípravného zápasu Jihlavy a BOhemians Praha

2

Líbilo se

05.08. - PREVIEW Nový ročník druhé ligy dnes otevře duel dvou ambiciózních celků. Vysočina Jihlava na svém domácím stadionu přivítá ambiciózního nováčka soutěže a to Bohemians Praha.

Lepší start si druhá liga vybrat nemohl. Jak domácí Jihlava, tak i hostující Boheminas Praha budou v letošní sezoně jistě patřit k top klubům druhé ligy a Jihlava se netají tím, že se chce poprat o postup do první ligy. "Do nového ročníku druhé ligy opět vstupujeme s těmi nejvyššími ambicemi, tedy postoupit do první ligy, byť konkurence bude letos velmi tvrdá," uvedl tiskový mluvčí FC Vysočina Jihlava Miroslav Fuks.

Jihlava také před touto sezonou posílila a také uvítala nového trenéra., kterým se stal Roman Pivarník. Novými tvářemi v kádru Jihlavy se stali Tomáš Sedláček, Stanislav Velický a Martin Komárek.

Na druhou stranu tedy do kabiny pro hostující tým na stadionu v Jihlavě usednou fotbalisté Boheminas Praha, tedy týmu, který v předloňské sezoně hrál nejvyšší soutěž, ale nakonec byl z jistě každému známých důvodů přeřazen až do ČFL, kterou v minulé sezoně zcela bezkonkurenčně ovládl a v letošní druholigové sezoně se hráčům z pražského Proseku jistě v hlavách odehrávají myšlenky na možný návrat zpět mezi elitu.

Pražanům se přes léto podařilo udržet kádr pohromadě a tým vedený trenérem Jindráčkem ještě vydatně posílil a to o zkušeného kanonýra Huňu a stopera Drska. Mezi posily se také zařadil Duchnič a Križan.

Dnešní první zápas nového ročníku druhé ligy začne v 19:00 na stadionu v Jihlavě.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ceme - 06.08. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme
Reklama
Reklama
Nejnovější články