Zpět na » FNLiga » Představujeme druholigové klubu: FK Ústí nad Labem

FNLiga - Představujeme druholigové klubu: FK Ústí nad Labem

Představujeme druholigové klubu: FK Ústí nad Labem © fkusti.cz - FK Ústí

4

Líbilo se

04.08. - Druholigový ročník 2011/2012 startuje již zítra a dnes vám představíme ještě dva kluby. Prvním z nich je FK Ústí nad Labem, které si po roční přestávce opět zahraje druhou ligu.

Loňský ročník tým vedený Svatoplukem Habancem odehrál v nejvyšší fotbalové soutěži a i přes poslední místo tým z Ústí rozhodně ostudu neudělal. Především v jarní části soutěže se prezentoval vynikajícím fotbalem, který však bohužel nepřinesl potřebné body. Tým sráželi především hrubé chyby při bránění a také proměňování šancí. V letošním ročníku druhé ligy by chtěl být tým vedený trenérem Habancem jistě podobně úspěšný jako tomu bylo v předloňské sezoně, kdy tým postoupil z druhého místa.

Během letní přestávky se severočechům podařilo získat z Teplic na hostování gólového snajpra Veverku, který sice již měl namířeno do zahraničí, ale nakonec bude hrát druhou ligu za Ústí. Tým také posílil o Pavla Dragouna a Pavla Brunclíka. Tým testuje ještě levého obránce Jurkemika, který to zkoušel i prvoligovém Dynamu České Budějovice. Z hostování se navrátil Karlík a tým také počítá se službami plzeňských. Konkrétně Vaněčka a Štveráka. Z Teplic se k týmu připojil Jablonský, Moulis a Peterka.

Tým se naopak rozloučil s brankářem Vorlem a Kovářem, kterým skončilo hostování. Podobně je na tom i Vít Vrtělka, který se vrátil do Zlína. Do Teplic se vrátili Stoický, Doležal a Jindráček. Dreksa se vrátil do Olomouce, Krbeček do Plzně a Lamesičovi, Gibalovi a Kaňovi skončila smlouva.

Příprava FK Ústí nad Labem:

SV Pockau - FK Ústí nad Labem 1:3 (0:2)
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf 0:4 (0:1)
FK Ústí nad Labem .- FK Chomutov 6:1 (4:0)
FK Teplice - FK Ústí nad Labem 1:1 (1:0)
SK Roudnice nad Labem - FK Ústí nad Labem 1:6 (0:2)

Klub také provázeli potíže s přípravnými zápasy, které jim odřekli týmy Slavie a druholigového polského celku Pogoň Štetín. Místo těchto zápasů vždy trenér Ústí nad Labem Svatopluk Habanec svým svěřencům naordinoval modelový zápas.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články