Zpět na » FNLiga » Představujeme druholigové kluby: MFK OKD Karviná

FNLiga - Představujeme druholigové kluby: MFK OKD Karviná

Představujeme druholigové kluby: MFK OKD Karviná © mfkkarvina.cz - Fanoušci Karviné se mohou radovat. V novém roce bude hostit hornické město druholigové týmy.

4

Líbilo se

01.08. - Třináctým dílem nyní pokračuje představování druholigových celků. V tomto díle vám představíme druholigový celek MFK OKD Karviná.

Skvělý vstup karvinských do uplynulého ročníku druhé ligy poslal tento celek po bok těch nejlepších týmů a tým vedený trenérem Kulou nakonec proháněl druhý Žižkov a třetí Jihlavu do posledních chvil a v nadcházejícím ročníku lze tento celek bez dlouhého přemýšlení rovněž zařadit mezi adepty na ty nejvyšší mety v tabulce druhé ligy.

K těmto příčkám by klubu měla pomoci zcela určitě také jedna z nejvýraznějších posil, kterou se stal ostravský stoper René Bolf, který se nedohodl s Baníkem a nakonec se dohodl na roční smlouvě právě v Karviné. Mezi další posili zařadíme příchod útočníka Chovanec z Ružomberoku, z hostování se vrátil Mišinský. Do obrany tým získal talentovaného Cvernu a záložníka Hrtánka. Tým také posílil na postu trenéra brankářů, kam přišel po odchodu Schäfera dosavadní trenér Zlína Marek Kalivoda, který mohl přivítat nového svěřence, kterým je mostecký brankář Paleček. Klub také jedná o příchodu mladého záložníka Bartošáka z Brumova.

Tým se po sezoně naopak rozloučil s Pavlíkem, Štajerem, Pulenem a útočníkem Radzinevičiusem, který posílil druholigovou Opavu. Na hostování do slovenské Šaly odešel Gajdoš.


Přípravné zápasy:
MFK OKD Karviná - MFK Dubnica 3:1 (2:0)
Dukla Banská Bystrica - MFK OKD Karviná 2:2 (1:1)
MFK OKD Karviná - FC Hlučín 2:2 (2:0)
LSK Nieciecza - MFK OKD Karviná 2:0 (1:0)
MFK OKD Karviná - 1. HFK Olomouc 2:2 (1:0)
MFK OKD Karviná - REAL Lískovec 4:0 (1:0)

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Karviná je nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííí

LilWayneCr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články