Zpět na » FNLiga » Kladenský klub přišel o Svobodu a na cestě pryč je Holub

FNLiga - Kladenský klub přišel o Svobodu a na cestě pryč je Holub

Kladenský klub přišel o Svobodu a na cestě pryč je Holub © -

7

Líbilo se

29.12. - Druholigový celek z Kladna přišel o mladého fotbalistu Patrika Svobodu, který zamířil na pražskou Duklu a na odchodu je i základní kamen sestavy Antonín Holub, který jedná s druholigovou Vlašimí.

Ještě letos v březnu si mladík Svoboda odbyl ve svých patnácti letech prvoligovou premiéru v dresu Kladna v utkání proti Plzni a nyní je na odchodu z klubu, který není aktuálně v nejlepším rozpoložení a je ohrožen sestupem do ČFL. Patrik Svoboda již od konce listopadu trénuje s pražskou Duklou a s tímto klubem by měl minimálně na další půl rok spojit svou fotbalovou kariéru.

Ovšem Dukla z Kladna nebere hráče, který by byl oporou týmu. Svoboda nastoupil během letošního podzimu ke dvěma soutěžním zápasům a v nich navíc dostal příležitost jako střídající hráč. Ovšem problém byl také v tom, že hráč měl zdravotní potíže, které ho na pár měsíců postavily mimo hru, a proto toho moc neodehrál.

S Duklou absolvoval kladenský talent již dva tréninky a měl by do pražského celku, který vede druholigovou tabulku odejít na půlroční hostování.

Nejen Patrik Svoboda míří z Kladna ven. Mluví se také o odchodu čtyřiadvacetiletého záložníka Antonína Holuba do druholigové Vlašimi. Pro Kladno by toto byla jistě citelná ztráta, protože Holub se stal jedním ze základních kamenů sestavy a na podzim nechyběl v jediném zápase.

Mladý kladenský záložník by jistě rád svou kariéru dále rozvíjel a hrát o holé přežití ve druhé lize mu na to moc šancí nedává a jednou z možností, jak udělat v kariéře krok dopředu je odchod z Kladna. Aktuálně se mluví o tom, že by Holub mohl na jaře hrát za Vlašim, která je na druhém místě tabulky.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 03.01. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.blog.cz/

betinek - 30.12. Odpovědět

Kladna je škoda, vždy jsem je sympatizoval, ale nejsou prachy, není stadion, tak táhni..

betinek
- 30.12. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.blog.cz/

Reklama
Reklama
Nejnovější články