Zpět na » FNLiga » Karviná se chystá jít jinou cestou, chce se soustředit na výchovu

FNLiga - Karviná se chystá jít jinou cestou, chce se soustředit na výchovu

Karviná se chystá jít jinou cestou, chce se soustředit na výchovu © -

6

Líbilo se

12.12. - Karviná na podzim nesplnila očekávání a v klubu se začalo řešit co dál. Svou budoucnost s klubem již nespojí čtveřice hráčů základní sestavy a klub se také chce ubírat jiným směrem a tím by mělo být vychovávání vlastních odchovanců.

Fanoušci Karviné již na jaře v dresu svého oblíbeného klubu neuvidí čtveřici Daniel Tchuř, Jiří Homola, Michal Gottwald a Roman Mihálik, s kterými se vedení klubu rozloučilo. „Na místo těchto hráčů se budeme snažit v zimě přivést adekvátní náhradu,“ zní z úst trenéra Kuly na klubovém webu.

V létě do MFK Karviná přišlo poměrně hodně nových hráčů a to by se podle vyjádření klubu mělo změnit a filozofie klubu se bude nyní ubírat jiným směrem.

Podle vyjádření trenéra Karla Kuly by se tým chtěl zaměřit především na výchovu vlastních odchovanců. „Proto jsme také v kontaktu s trenéry rezervního mužstva a dorosteneckých týmů a chceme, aby i naše mládežnické celky hráli stejným stylem jako áčko, tedy útočný fotbal,“ řekl trenér Kula a nastínil jako vzor prvoligovou Viktorii Plzeň.

Ovšem bez posil se Karviná v zimě neobejde a podle slov kouče Kuly někdo do týmu jistě přijde, ale o všem chce mít jasno do konce ledna.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 13.12. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://camse.blog.cz/

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články