Zpět na » FNLiga » Tomův návrat se oddálí

FNLiga - Tomův návrat se oddálí

Tomův návrat se oddálí © -

2

Líbilo se

05.12. - Michal Toma, který během podzimního zápasu s Duklou Praha utrpěl vážné zranění se na trávníky hned tak nevrátí. Původně se odhadovalo, že by Michal mohl stihnout druholigové jaro, ale nyní se vše změnilo.

V podzimním utkání s Duklou odvezla Michala Tomu ze hřiště sanitka se zlomenou lýtkovou a holenní kostí. Hráč se podrobil operaci a první prognózy lékařů hovořili o tom, že by dvaadvacetiletý hráč mohl i přes vážnost tohoto zranění stihnout jarní část sezony. Nyní se ovšem prognózy změnili a bohužel k horšímu. Michal se k fotbalu možná vrátí až v květnu.

V úterý se Michal vydal na kontrolu k lékaři. „Doktor sice pochválil, jak se vše dobře hojí a další kontrolu oznámil na 11.1. a také řekl, že je pravděpodobné, že to ještě nebude zcela zahojené,“ uvedl Michal Toma pro náš web.

Dvaadvacetiletý brankář by mohl podle svých slov začít chodit na přelomu února a března. „Pak bude záležet na tom, jak půjde rehabilitace a podle odhadů by se vše mohlo protáhnout až do května,“ řekl smutně Michal Toma. Ovšem i přes nelichotivé prognózy je Toma optimistou. „Koncem sezony bych mohl nějaký ten zápas stihnout a rád bych nastoupil,“ řekl Michal Toma. „Rád bych v dresu Vlašimi pokračoval i v dalších sezonách, a proto bych rád prodloužil smlouvu,“ dodal spokojeně.

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
carse - 06.12. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://camse.blog.cz/

carse

http://www.eavanoce.cz/invited_by/11976

BigMartin7
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články