Zpět na » FNLiga » Vlašim pod novým koučem ještě nevyhrála, Dukla vede

FNLiga - Vlašim pod novým koučem ještě nevyhrála, Dukla vede

Vlašim pod novým koučem ještě nevyhrála, Dukla vede © -

1

25.10. - Nový trenér Vlašimi Milan Matejka zažil domácí premiéru a ta, stejně jako ta venkovní nevyšla. I tentokrát jeho tým podlehl svému soupeři 0:1, tentokrát Vlašim porazil Sokolov. Do čela druholigové tabulky se tak dostala Dukla, která sice doma jen remizovala, ale o skóre se dostala před Vlašim.

FK Dukla Praha - Spartak MAS Sezimovo Ústí 1:1 (0:0)

V páteční předehrávce pražská Dukla přivítala na svém stadionu nováčka ze Sezimova Ústí a o roli favorita bylo rozhodnuto. V prvním poločase to ze strany Dukly sice nebylo to pravé ořechové, ale vstřelila branku, kterou sudí neuznal, což byl chybný krok. Šiml v ofsajdu v žádném případě nestál.

Druhá půle již byla ze strany daleko vydařenější, ale bez gólového efektu a když už v Sezimově Ústí tušili bezbrankovou remízu přišla tvrdá rána v podobě pokutového kopu jedenáct minut před koncem. Pokutový kop proměnil Chigou. Ovšem Sezimovo Ústí to nezabalilo a sedm minut před koncem vyrovnal Mach a Dukla tedy doma ztratila dva body.

Statistiky zápasu:
Branky: 79. Chigou (z pen.) - 83. Mach. Rozhodčí: Paták - Zlámal, Moudrý. ŽK: Kočí. Diváci: 520.

Sestavy:Dukla: Rada - Hašek, Vorel, Šmíd, Pospíšil - Hanousek, Šiml, Malý, Svatonský (46. Berger) - Chigou, Vrzal (73. Vrána).

Sezimovo Ústí: Doležal - Rožboud, Nesvadba, Novák, Čupr - Kočí (81. Vukadinovič), Kostečka, Javorek, Jasanský - Mach (85. Simr), Horka (81. Vaněček).

FC Graffin Vlašim - FB Baník Sokolov 0:1 (0:1)

Úvod zápasu vyšel Vlašimi výborně, ovšem až na koncovku. Své šance nedokázal proměnit Bálek a po něm ani Jungr a právě v 19. minutě potrestal chybu Jungra v rozehrávce gólem hostující Podrazký. Do té doby měla Vlašim jasnou převahu, ale poté byla jako opařená a nedařilo se jí téměř nic. Do zápasu se domácí hráči vrátili až na konci prvního dějství, ale na vyrovnání nedošlo.

Ve druhém poločase se hrálo prakticky jen na polovině Sokolova, ale k vyrovnání ne a ne dojít. To mohl změnit střídající Janda, ale jeho pokus zamířil těsně vedle. Hosté poté podnikly dva rychlé brejky a nebýt brankáře Jíchy, který si s pokusy hostujících forvardů poradil, mohlo to být s Vlašimí špatné. V 85. minutě poslal do vápna parádní centr Janda a hlavou se do něj položil Nádeníček, ale toho vychytal perfektním zákrokem Bertelman a Sokolov si odvezl tři body.

Branky: 19. Podrazký. ŽK: Nešpor - Studík, Javorský. Rozhodčí: Ochotnický - Kocián, Paták. Diváci: 780.

Sestavy: Vlašim: Jícha - Nešpor, Petrů, Krmpotič, Schuster - Průcha, Droppa (80. Nádeníček), Süsser (46. Janda), Jungr - Bukač (68. Boháč), Bálek.

Sokolov: Bertelman - Kaplan, Studík, Kura, Šmerda - Dittrich (90. Pilař), Čada, Podrazký, Javorský, Vaněček - Duchnič (74. Mlika).