Zpět na » FNLiga » Náskok Vlašimi se snížil, novému trenérovi premiéra nevyšla

FNLiga - Náskok Vlašimi se snížil, novému trenérovi premiéra nevyšla

Náskok Vlašimi se snížil, novému trenérovi premiéra nevyšla © -

1

Líbilo se

19.10. - REVIEW Vlašimští fotbalisté do sobotního dopoledne nevěděli, jak chutná hořkost porážky a po utkání se Spartou B v Horních Počernicích to poznali. V tomto zápase měl i premiéru nový trenér Vlašimi Matejka a za vydařenou jí považovat rozhodně nemohl.

Vlašim měla úžasnou třinácti zápasovou sérii bez porážky. Poslední dva zápasy minulé sezony a v letošním ročníku ji nedokázal nikdo porazit. Těžkým obdobím si však musel tým z Vlašimi projít. Po minulém utkání s Duklou se zranili oba brankáři a ještě ke všemu odešel hlavní trenér Roman Nádvorník, jehož místo zaujal Milan Matejka.

Na poslední chvíli nechtěl v týmu nic měnit, ale v Horních Počernicích Vlašim neexcelovala, jak bylo většinou zvykem. Sparta B se sice také nikterak výrazně nepředvedla, ale na rozdíl od Vlašimi dokázala jednu ze svých šancí proměnit.

Vlašim tak nebodovala a podlehla rezervě Sparty 0:1. Vítěznou premiéru tedy Milan Matejka nezažil a na svoji první výhru v pozor trenéra Vlašimi si bude muset počkat.

Po utkání vlašimským fanouškům, kteří i přes prohru mohou být na svůj tým hrdí, protože Vlašim zůstala na prvním místě, nezbylo nic jiného než doufat v prohru Dukly na Kladně a tím pádem udržení čtyř bodového náskoku na druhé místo. I sobotní večerní zápas Zlína byl jistě vlašimskými fanoušky sledovaný. Zlín je totiž další v pořadí a remíza domácí Tescomy s Hlučínem, vlašimákům jistě přišla vhod. Třetí Zlín je Vlašimi vzdálený na pět bodů.

Nedělní zápas Dukly na Kladně byl však sledovanější. „Určitě věřím tomu, že Kladno minimálně bod uhraje,“ říkal jeden z fanoušků Vlašimi před utkáním. Bohužel po zápase byl zklamán, Kladno pokračuje v trápení a podlehlo Dukle 0:2. Dukla tak Vlašimi opět dýchá na záda a je to opět jen o bod. Čeká nás tedy zajímavý závěr podzimu.

Výsledky 12. kola druhé ligy:

Jihlava - Most 1:1 (1:0)
Sparta B - Vlašim 1:0 (1:0)
Sokolov - Varnsdorf 1:3 (1:2)
Sezimovo Ústí - Znojmo 1:1 (0:0)
Zlín - Hlučín 2:2 (1:1)
Žižkov - Třinec 1:2 (1:0)
Kladno - Dukla 0:2 (0:1)
Čáslav - Karviná 1:1 (0:0)

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
caps - 21.10. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://caneo.blog.cz/

caps
Reklama
Reklama
Nejnovější články