Zpět na » FNLiga » 2.liga Vlašim vystřídala na čele Dukla

FNLiga - 2.liga Vlašim vystřídala na čele Dukla

2.liga Vlašim vystřídala na čele Dukla © -

0

20.09. - REVIEW Střídaní vedoucího celku. To se událo v 8. kole druhé ligy. Zatímco Dukla porazila Hlučín, Vlašim remizovala na Kladně a tím se pražská Dukla dostala do čela tabulky.

Vlašim v utkání na Kladně vedla 1:0 gólem uzdravenéo Jungra od druhé minuty a minimálně první půlhodinu byla o něco lepším týmem, ale poté si začalo vytvářet šancei Kladno a Vlašim v jeden moment zachránil na brankové čáře stojící Krmpotič. To samé se odehrálo i na druhé straně, kdy i domácí obránce zachraňoval vše na brankové čáře.

Ve druhém dějství se Kladno zpočátku rozehřívalo a od 55. minuty bylo lepším týmem a vytvořilo si i několik šancí, ale bez gólového efektu. Tu největší šanci spálil , který trefil břevno. Šest minut před koncem mohla Vlašim tři body pojistit, ale Kotyza zamířil sám před brankou těsně vedle. Nedáš - dosatneš. Tři minuty před koncem napřáhl Kabele, jehož pokus vyrazil mimo Toma a z následného rohu vyrovnal Hyský na 1:1.

Právě tato remíza pomohla Dukle udržet se v čele tabulky, kde se vyhřívala od pátečního duelu s Hučínem, který dokázala vyhrát 2:0 po trefách Chigoua a Sklenáře.

Druhá liga nabídla i souboj dvou nováčků. Znojmo přivítalo Varnsdorf a ze tří bodů se nakonec radovalo hostující mužstvo, které se radovalo již ve třetí minutě, kdy penaltu proměnil Pimpara. Hosté si už poté svůj hubený náskok pohlídali.

Celkem velké překvapení se urodilo v Sezimově Ústí, které porazilo Viktorii Žižkov. První šanci sice měl Žižkov, ale poté už hráli v první půli pouze domácí, kteří se dokázali i dvakrát gólově prosadit a své vedení udržet až do konce.