Zpět na » FNLiga » II.Liga: Vede stále Vlašim, Sparta B ztratila

FNLiga - II.Liga: Vede stále Vlašim, Sparta B ztratila

II.Liga: Vede stále Vlašim, Sparta B ztratila © -

0

13.09. - REVIEW Druhá liga pokračovala o víkendu sedmým kolem a v něm dokázal vedoucí pozici obhájit Vlašim i její pronásledovatelé kromě pražské Sparty nezaváhali. První body si v sedmém kole připsali hráči Hlučína.

Vlašim byla pasována proti nováčkovi ze Znojma do role favorita a v prvním poločase se to svěřencům Romana Nádvorníka dařilo potvrdit, ale ve druhém poločase nikoli. Znojmo se dostalo do vedení a Vlašim byla jako opařené. K obratu zavelel vyrovnáním stoper Petrů a tři body pro Vlašim vystřelil až v poslední minutě Nádeníček, který se tak stal vlašimským hrdinou.

Nejbližší pronásledovatel Sparta B hrála s rovněž vysoko postavenou Duklou. I přes to, že byl domácí celek mírnějším favoritem doma dostal od Dukly tří gólový příděl a ani do čela tabulky se tak mladí sparťané nevrátili.

V páteční předehrávce zajížděla Čáslav do Jihlavy a možná udělala chybu. Jihlava se po konečném hvizdu mohla radovat z vysoké výhry v poměru 6:1. To už druhá liga dlouho nezažila. Těžko se také odjíždělo domů z Mostu Kladnu, které o poločase vedlo 2:0, ale po konečném hvizdu rozhodčího svítilo na světelné tabuli 2:2.

O zřejmě největší překvapení se postaral Hlučín, který doma porazil Sokolov 3:2. A to Hlučín vedl v 60. minutě 3:0. Hosté již poté pouze snižovali po gólech Mliky na konečných 3:2. Zvítězit se nepodařilo ani Zlínu, který podlehl po šťastné brance Markoviče na Žižkově 0:1.