Zpět na » FNLiga » Oresi Cup ovládla Vlašim

FNLiga - Oresi Cup ovládla Vlašim

Oresi Cup ovládla Vlašim © -

5

Líbilo se

05.07. - Turnaj letos druholigových týmů Oresi Cup v Tisu u Havlíčkova Brodu ovládla Vlašim, která dokázala v semifinále vyřadit Jihlavu a ve finále si po penaltách mohla připsat i výhru nad Žižkovem. Třetí místo obsadila Jihlava, která zdolala Sezimovo Ústí.

SEMIFINÁLE:

FC Vysočina Jihlava - FC GRAFFIN Vlašim 0:2 (0:0)


Velmi kvalitní zápas měl nešťastný úvod, když musel vlašimský brankář Drápela po srážce s útočníkem Jihlavy vyhledat lékařské ošetření. Do branky naskočil Toma a míč za svá záda nepustil. Naopak Petr a Kotyza překonali po přestávce gólmana Jihlavy, a tak se Vlašim těšila na finále.

„Na to v jaké fázi se obě mužstva nacházejí, byl zápas velice kvalitní, až nadstandardní. Nám se v poslední době proti Jihlavě dařilo herně, ale ne střelecky a soupeř nás trestal. V zápase jsme měli převahu, na šance jsme vyhráli a zaplať pánbuh jsme se dvakrát střelecky po přestávce prosadili," byl spokojený s výkonem hráčů trenér Vlašimi Roman Nádvorník v rozhovoru pro Benešovský deník. Přesto našel i stinnou stránku utkání: „Mrzí mě zranění brankáře Drápely. V první minutě šel hráči Jihlavy pod nohy, a ten ho trefil kolenem. Má roztržené obočí, šest stehů a monokl," popsal kouč situaci, po které musel vlašimský brankář do nemocnice.


FK Viktoria Žižkov - FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 3:1
Zápas o 3. místo


FC Vysočina Jihlava - FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 2:1
FINÁLE:

FC GRAFFIN Vlašim - FK Viktoria Žižkov 0:0, 3:2 na penalty

Finále, hrané na 2 x 30 minut, moc krásy nepřineslo a nakonec se muselo rozhodnout v penaltovém rozstřelu, ve kterém byla šťastnější Vlašim.

„To, že jsme na penalty vyhráli, a tím i celý turnaj, mě potěšilo. Jinak hra už neměla takovou úroveň, bylo hodně nepřesností a hráči obou mužstev byli unavení. Bylo to spíše o bojovnosti a nasazení, než o kvalitě," zhodnotil finále trenér Vlašimi Roman Nádvorník pro Benešovský deník.


Rozhodující penalta: Kotyza.

Nejlepší brankářem turnaje se stal Michal Toma, nejlepším střelcem Kotyza (díky penaltovému zápasu), oba z Vlašimi.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
mesto - 09.07. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

mesto
Reklama
Reklama
Nejnovější články