Zpět na » FNLiga » Na Žižkově přivítali hodně nováčků, stejně tak ve Vlašimi

FNLiga - Na Žižkově přivítali hodně nováčků, stejně tak ve Vlašimi

Na Žižkově přivítali hodně nováčků, stejně tak ve Vlašimi © -

3

Líbilo se

27.06. - Nejen Kladno, ale i další dva celky druhé ligy zažívají výraznější řez kádrem. Ve Vlašimi a na Žižkově mají trenéři také plné ruce práce s nováčky. Především ve Vlašimi se musejí zaměřit především na útočné duo.

Vlašim zahájila přípravu už během minulého týdne a do kabiny se již nevrátili hráči, kteří zde hostovali. Jedná se o Svátka, Štochla, Markoviče, Muchu a Kropíka. Odešel i Pokorný, který jednal o prodloužení svého hostování ve Vlašimi, ale nakonec zamířil na testy do Hradce Králové. Naopak z hostování na Žižkově se vrátil Petrů.

Naopak novými tvářemi v týmu jsou Berovič z Rakovníka, Brunclík z Baníku Ostrava, Cverna a Hritz z Vítkovic, Droppa a Rýdl ze Sparty, Kotyza z Bohemians 1905, Matějka z Krče a Koblížek z Hlavice a ještě Boháč z Baníku Ostrava. „O dalších posilách ještě intenzivně jednáme,“ uvedl trenér Nádvorník. Dá se očekávat, že Vlašim se zaměří především na příchody ofenzivních hráčů. Protože právě v ofenzivě měla Vlašim na jaře největší potíže.

Stejně jako ve Vlašimi, tak i na Žižkově přivítali celou řadu nových hráčů. Jedná se celkem o patnáct hráčů, kteří se s týmem nově zapojili do přípravy. Nováčky v dresu Žižkova jsou Lotyš Strauka, Adam a Slodowy z Polska, Bajza z Liberce, Bačík ze Zlín, Habenicht z Dunajské Stredy, Orolýn z Ružomberoka, Boháček a Vdovjak z Trnavy, Markovič z ostravského Baníku, Rampa z Hradce Králové a Podaný ze Sparty Praha. Intenzivně se také jedná o příchodu Partyše z Opavy. V příštím týdnu se k týmu mají připojit ještě dva bosenští reprezentanti do 18-ti let Damir Zlomislič a Aleksandar Nikolič.

Tým také jedná o prodloužení smlouvy s Michalem Kropíkem, který hostoval minulou sezonu ve Vlašimi. O jeho osudu zatím není rozhodnuto. Svolení týmu k prodloužení hostování právě ve Vlašimi měl Vladimír Pokorný, ale ten se nakonec objevil v Hradci Králové, kde je na testech.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
crate - 29.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

crate
crate - 28.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

crate
Reklama
Reklama
Nejnovější články