Zpět na » FNLiga » Druhá liga v televizi

FNLiga - Druhá liga v televizi

Druhá liga v televizi © ceskatelevize.cz - ČT4 SPORT

5

Líbilo se

05.05. - Vedení sportovní redakce České televize dostálo svým slibům a fanoušci uvidí na obrazovkách ČT i druholigový fotbal. Bude se jednat celkem o tři přenosy z posledních třech kol druhé ligy. Z každého kola bude vybrán jeden přenos. O dvou dulech je již jisté, že poběří na obrazovkách ČT, ale o posledním se teprve rozhodne.


Prvním zápasem, který fanoušci budou moci vidět, bude zápas 27. kola mezi Ústím nad Labem a Zenitem Čáslav. Tedy souboj aspiranta na postup do nejvyšší soutěže s celkem, který se motá na hraně sestupu do ČFL. Zápas začne v pondělí 24. května a vysílat jej bude sportovní kanál ČT4.

O týden později je na programu šlágr mezi Hradcem Králové a Zlínem, tedy zápas dvou týmů, které se snaží o druhé postupové místo. Tento zápas má výkop v sobotu 29. května v 16:00, tedy stejně jako zbylá utkání druhé ligy a vysílat jej bude rozvněž ČT4.

O zápasu, který se bude vysílat z posledního kola druhé ligy zatím není předem rozhodnuto. Podle vyjádření redakce sportu se bude čekat na vývoj v tabulce. Poslední kolo druhé ligy je na programu první červnovou sobotu.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eazzy - 26.05. Odpovědět

No konečne! Smajlík 1

Eazzy
Tipesek - 07.05. Odpovědět

Měli by ji dávat v Tv celou sezonu, ne jen až skončí Gambáč liga. Maj na to 2 kanály, tak nevidím důvod, proč by to nešlo. Stejně na tý 4 dávaj něco pořádnýho jen vyjímečně

Tipesek
Mattess - 09.05. Odpovědět

to zas ne furt ale nějaký ty top zápasy...jako to maj v německu tam davají 2.bundes ligu jednou do měsíce

Mattess
lange - 07.05. Odpovědět

Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

lange
Montec - 06.05. Odpovědět

To jsem rád, jen to torchu postrádá smysl. Aspirant na postup klidně tým může být, ale když nesežene vyhřívanou trávu, tak stejně v lize nebude. V tom máme oproti jiným zemím dost handicap. V Anglii nebo kdekoliv jinde je nováček v soutěži většinou vyrovnaným soupeřem. Tady u nás je spíše za otloukánka, kterýmu všichni hází klacky pod nohy stěhováním na jiné stadiony apod. Smajlík 15 Beztak je to jen zastírací mánévr potvor na svazu Haška a spol. aby tými z ligy vyštípali a mohly tam nasadit ty Slováky.

Montec
Mattess - 05.05. Odpovědět

Ať to vidí země celá že na hradec nikdo nemá!! Smajlík 1 Smajlík 18 Smajlík 17

Mattess

Smajlík 2 už jen samotnej Gambač je utrpení... ale tohle ? Smajlík 10

Bal-lack
Mattess - 05.05. Odpovědět

No a poslední duely 2.ligy běží v tv už 3.rokej a jestly se ti to nelíbí TV má dálkové ovládání a můžeš to přeci přepnout na co chceš Smajlík 7

Mattess
Reklama
Reklama
Nejnovější články