Zpět na » FNLiga » Druholigové dohrávky

FNLiga - Druholigové dohrávky

Druholigové dohrávky © -

3

07.04. - REVIEW Dvě dohrávky měa dnes na programu druhá liga. Sedmnácté kolo dohrávala Vlašim s Čáslaví a osmnácté kolo dohrály celky Třince a Sokolova. V obou případech se radovali domácí celky.

FC Graffin Vlašim - FC Zenit Čáslav 2:1 (0:1)

Zápas začali lépe hosté, kteří se málem dvakrát radovali. Nejprve to zkoušel Fikejz, ale jeho pokus neměl patřičnou přesnost. Poté se dostal k hlavičce po rohu Ptáček a div že nevymetl šibenici. V prvním poločase i nadále domácí spíše tápali a hosté se dostali do zaslouženého vedení. Minutu před koncem prvního poločasu se trlefil Džafič - 0:1.

Uragán, který proběhl ve vlašimské kabině byl účinný. Domácí stihli v rozmezí pěti minut otočit. V padesáté čtvrté minutě vyrovnal Kropík a pět minut po něm se prosadil Jungr a dokonal obrat - 2:1. Toto vedení si již Vlašim vzít nenechala a utkání vyhrála.

Statistiky zápasu:
Branky:
54. Kropík, 59. Jungr - 44. Dřafič. ŽK: Schuster, Toma, Kropík - Haniak, Ptáček, Šisler. Diváci: 890.

Sestavy: Vlašim: Toma - Schuster, M. Nešpor, Kropík, D. Nešpor - Jungr, Pokorný (73. Štochl), Süsser, Vebr - Markovič (46. Petr), Svátek.

Čáslav: Poštulka - Nitrianský (83. Kunášek), Ricka, Ptáček, Růžička - Dobal, Haniak (64. Procházka), Šisler, Fikejz - Hlava (61. Pešír), Džafič.

Rozhodčí: Zelinka - Chytil, Dobrovolný.

FK Fotbal Třinec - FK Baník Sokolov 1:0 (1:0)

Úvod zápasu začal pro hosty špatně, protože byl vyloučen Kaplan a hned z přímého kopu udeřil Joukl - 1:0. Domácí mohli svůj náskok ještě zvýšit, ale Ceplák mířil vedle. Hosté nezalezli a ve 28. minutě vyrovnali, ale Čadův gól nebyl pro ofsajd uznán.

V úvodu druhého poločasu mohli hosté vyrovnat. Radzinevičiusova střela však v síti neskončila. Třinec se snažil své vedení pojistit, ale to se nepovedlo. Místo toho se hráčům Třince povedlo vedení uhájit a zvítězit.

Branky:
2. Joukl. ŽK: Lisický, Bednárek, Byrtus, Maroši, Lipčák - Javorský, Vaněček. ČK: Kaplan. Diváci: 621.