Zpět na » FNLiga » V Ústí řešili útok, Svátka nechtěli a sáhla po něm Vlašim

FNLiga - V Ústí řešili útok, Svátka nechtěli a sáhla po něm Vlašim

V Ústí řešili útok, Svátka nechtěli a sáhla po něm Vlašim © -

2

Líbilo se

16.02. - V Ústí nad Labem se v zimě řešili především pozice útočníků a v posledních dnech je jasno, kdo že bude na jaře střílet důležité branky v boji o postup. Jan Svátek ovšem kádr Ústí neposílí, hráč odchovaný na Letné bude nakonec hostovat ve Vlašimi, která překvapila několika novými jmény.

V Ústí nad Labem řešili především post útočníka a vše se podařilo dotáhnout. Na hostování příchází z Teplic Alen Melunovič, vedle něj se v dresu lídra druholigové tabulky objeví i plzeňský Brožík a Jindráček. Naopak v Ústí se neusadil českobudějovický Jan Svátek, který byl pro Ústí nad Labem údajně moc drahý. Dynamo za Svátka požadovalo totiž zhruba tři miliony korun.

Svátek se však nevrátil na jih Čech, zastavil se ve Vlašimi, kde ho vzali na hostování do konce sezony. Vlašim sice v minulém týdnu avizovala, že kádr je z velké části hotov a posilovat se již moc nebude, ale trenér Nádvorník připravil fanouškům příjemné překvapení. Vedle Svátka totiž kádr Vlašimi nově doplnil Jan Mucha z Baníku Ostrava a z téhož klubu i útočník Markovič. Dalším hostem ve Vlašimi bude útočník Matěj Štochl z prvoligové Příbrami.

Nové tváře v týmu představil i druhý nováček z Hlučína. Do kádru o zácharanu bojujícího celku se do konce sezóny přemísťují brankář Jan Hanuš a obránce Ronald Šiklič ze Slavie Praha. Již delší čas mají pražané s Hlučínem uzavřenou dohodu o spolupráci, takže se není čemu divit, že Slavie posílá hráče hostovat právě sem.

Dvě nové posily hlásí i v Opavě. Na půlroční hostování do SFC příchází sedmadvacetiletý záložník Michal Gonda z prvoligového Slovácka a olomoucký forvard Zdeněk Klesnil.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
savge - 23.02. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

savge
savge - 22.02. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

savge

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha hah ha ha ha ha ha ha ha Smajlík 15

patulko ronaldo
Reklama
Reklama
Nejnovější články