Zpět na » FNLiga » Potvrzeno, Žůrek zůstává ve Zlíně

FNLiga - Potvrzeno, Žůrek zůstává ve Zlíně

Potvrzeno, Žůrek zůstává ve Zlíně © -

4

Líbilo se

19.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Dny nejistoty skončily. Ve Zlíně nebylo porbíranější téma, než otazníky kolem Libora Žůrka, kterému po podzimu skončila v týmu smlouva a jak sám hráč naznačil chtěl odejít do zahraničí, ale pro fanoušky Zlína nyní příchází dobrá zprává: Žůrek zůstává.

Po podzimní části druhé ligy s osmi brankami nejlepší střelec týmu po podzimu prohlásil, že po vypršení smlouvy ve Zlíně by chtěl okusit zahraniční angažmá. Z avizovaného zahraničního angažmá však sešlo a Libor Žůrek bude moci na jaře opět pomáhat Zlínu v tolik chtěném návratu zpět mezi fotbalovou smétánku.

Žůrek podle dostupných informací podepsal novou smlouvu do 30.6.2010 s tím, že vedení klubu s ním případně bude projednávat i další případné setrvání v týmu. Na jaře tedy bude Žůrek opět postrachem druholigových obran, které si budou muset na rychlíka dávat pořádný pozor.

Dalším hráčem, který prodloužil smlouvu ve svém mateřském klubu je Pavel Karlík z Ústí nad Labem. Karlík v Ústí podepsal smlouvu až do roku 2012. Ovšem tím spekulace o jeho odchodu za hranice nekončí. Jeho angažmá v Dynamu Drážďany padlo, ale hráče prý v následujících dnech bude testovat tým hrající třetí italskou ligu ze Sorrenta.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

velka skoda ze se zlin nezachranil ale myslim si ze hraci jako kroca, zbozinek, smahaj, kroupa, zurek, baca na ligu maji a doufam z ezlin do ni dotahnou!!

zbrojovak5
slefo - 21.01. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

slefo
Kleos - 20.01. Odpovědět

ale jinak už se nebojím říct, že po roce budeme zase zpět Smajlík 1

Kleos

Skvele Libore ! wait for it... za chvili jsme zpatky : )))))))

GajdaAFC

dik foreste doufam ze nam pomozez do 1.ligy Smajlík 3 Smajlík 6

Vašek11

super Smajlík 1

zlinecek88
Kleos - 20.01. Odpovědět

skvěle Smajlík 4

Kleos
Ajax - 19.01. Odpovědět

Škoda Smajlík 19

Ajax
Reklama
Reklama
Nejnovější články