Zpět na » FNLiga » Jakub Hora: Byl to neuvěřitelný zážitek

FNLiga - Jakub Hora: Byl to neuvěřitelný zážitek

Jakub Hora: Byl to neuvěřitelný zážitek © -

8

Líbilo se

22.11. - Osmnáctiletý fotbalista Baníku Most si zahrál za českou reprezentaci U19 a nyní se připravuje na stáž do Anglie.

Mladičký útočník si na kvalifikačním turnaji U19 o postup na Mistrovství Evropy 2010 splnil sen, když mohl reprezentovat svou vlast. Ačkoliv byl povolán jen dodatečně, nastoupil dvakrát v základní sestavě. „Byl to neuvěřitelný zážitek. Původně jsem měl být jenom náhradník a trenér Hřebík mě povolal až den před odletem na Maltu. O to větší pak pro mě bylo překvapení, když mě hned v prvním zápase proti Kypru nominoval do základní sestavy. Nečekal jsem, že si tolik zahraji,“ řekl Hora.

Česká reprezentace prošla kvalifikací poměrně lehce. Nejprve zdolala Kypr (3:1), poté vysokou výhrou porazila Maltu (4:0) a v posledním zápase prohrála s Nizozemí (0:1). V úvodních dvou utkáních nastoupil Hora v základní sestavě, proti Holandsku ve druhém poločase. „Bylo to úžasné. To se asi ani nedá popsat. Když jsme nastupovali na hřiště… lvíček na prsou, hrála česká hymna... Měl jsem z toho husí kůži. Byl to určitě zatím můj nekrásnější pocit v kariéře,“ pokračoval s nadšením pro oficiální stránky Baníku.

V druhé lize není lepšího ostříleného útočníka v jeho věku. Momentálně má na svém kontě šest branek, čímž je nejlepším střelcem Mostu.

Ovšem nyní mladíka čeká stáž ve Fulhamu, na kterou se velice těší. „Za týden nebo dva pojedu s panem Holubem, který pracuje pro náš klub, na týdenní stáž do Fulhamu. Měl bych trénovat s jejich rezervou, tak se na to strašně těším. Bude to další dobrá zkušenost,“ zakončil Hora.

/ Fkbanikmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
wasa - 23.11. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní večer velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://stape.blog.cz/

wasa
pucmar - 22.11. Odpovědět

coz? s tajtim klukem sem chodil na zakladku Smajlík 7 neudelej nam tam ostudu kámo :P

pucmar
kumbi - 22.11. Odpovědět

větší talent po druholigovejch trávnících neběhá, dávám mu pár let a skončí v některý evropský soutěži jako je Italská, Německá, Francouzská, Anglická ... hlavně nesmí nic uspěchat! Jinak ho taky sleduju od dorostu a pořád se zlepšuje a co je hlavní on se chce zlepšovat, je to dobrej kluk Smajlík 7 ostudu v ENG určitě neudělá

kumbi
bendyss - 22.11. Odpovědět

Horoš makej ;) Smajlík 2

bendyss

www.timatchtip.blog.cz

každý den jeden tip s vyšším kursem!

plus diskuze a názory sázkařů!

Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

tipmatch

at' se ti tam daří

radim468

tak at te vezmou Smajlík 7

marecek 122
Sendi - 22.11. Odpovědět

je to stáž, nejsou to testy...jede tam na zkušenou...

Sendi
Kaká10 - 22.11. Odpovědět

no tak at aspon zanecha dobrej dojem Smajlík 18 bude stacit

Kaká10
Sendi - 22.11. Odpovědět

myslim, že zanechá, je to velkej talent, sleduju ho u nás už od dorostu a je to dobrej střelec:)

Sendi
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články