Zpět na » FNLiga » Čáslav dvakrát vedla, ale nakonec podlehla Zlínu 2:3

FNLiga - Čáslav dvakrát vedla, ale nakonec podlehla Zlínu 2:3

Čáslav dvakrát vedla, ale nakonec podlehla Zlínu 2:3 © skolov.cz - Čáslavští na hřišti Sokolova.

4

15.11. - REVIEW Nedělní program druhé ligy byl celkem jednoduchý. Hrál se pouze jeden zápas a to mezi trápící se Čáslaví a Zlínem bojujícím o postup. Zápas dopadl nakonec podle předpokladů a Zlín si odváží tři body, ale cesta k nim nebyla nikterak jednoduchá.

Čáslav - Zlín 2:3 (2:2)

Do utkání vstupovali hosté jako jasný favorit. Ve čtvrté minutě však svěřence trenéra Mináře schladil svým gólem čáslavský Vít - 1:0. Domácí byli lepším týmem, ale vedení jim vzal v osmnácté minutě Vozábal, který zužitkoval rohový kop - 1:1. V tu chvíli byli hosté jako polití živou vodou a byli jasně aktivnější, ale i jejich aktivita postupem času opadla a tempo hry upadlo do průměru. Ve čtyřicáté první minutě vybočil z průměru domácí Brezinský, který přesnou hlavičkou poslal domácí opět do vedení - 2:1. Toto vedení udrželi domácí sotva minutu. Ve čtyřicáté druhé minutě našel Vozábal Žůrka, který vyrovnal na poločasových 2:2.

Druhý poločas začali domácí lépe. V padesáté první minutě utekl Fikejz a jeho pokus zastavila tyč. Odpověď hostů přišla za deset minut. Vozábal se dostal v rohu vápna k míči, který poslal krásným obloučkem do sítě a poslal hosty poprvé v zápase do vedení - 2:3. Domácí se snažili utkání alespoň zremizovat. Ovšem vyrovnat se nepodařilo v závěru ani Brunclíkovi a hosté si tedy odvezli z Čáslavi tři body.