Zpět na » FNLiga » 2. liga: Preview víkendových zápasů

FNLiga - 2. liga: Preview víkendových zápasů

2. liga: Preview víkendových zápasů © cs.wikipedia.org - Na Julisce

1

Líbilo se

12.11. - PREVIEW Druhá liga má před sebou poslední podzimní kolo. V něm se od pátku do neděle odehraje šest zápasů. Zbylé dva zápasy budou odehrány v úterý 17.11.2009. Budou to duely Dukly s Ústím a Hradce s Karvinou.

FC Vítkovice - FK Viktoria Žižkov

Pátek 16:00

Vítkovice jsou jedním z nejstarších účastníků druhé ligy, ale letos to vypadá, že se s ní minimálně na rok rozloučí. Tým se totiž nachází na samém dnu tabulky se ztrátou devíti bodů na první nesestupovou příčku. Vedení navíc odvolalo během po minulém kole trenéra Paličku a tým převzal asistent Krabec. Takže uvidíme, jak se s tím hráči poperou a jak si poradí v souboji s šestým Žižkovem. Domácí mají k dispozici kompletní kádr.

Do role favorita je jednoznačně pasován Žižkov, který je aktuálně na šestém místě tabulky a v případě výhry může poskočit na čtvrtou pozici, ale pozor zápasy s týmy ohroženými sestupem jsou nevyzpytatelné. Hostující trenér Petržela bude moci počítat se všemi členy svého kádru.

Tip redaktora FotbalPortalu: 2.FK Baník Sokolov - FC Graffin Vlašim

Sobota 10:15

Zápas dvou sousedů v tabulce. Aktuálně čtvrtý Sokolov se bude chtít jistě důstojně rozloučit s podzimní částí a nováčka na své půdě porazit, ale jednoduchá cesta Baník nečeká. Trenér domácího celku se bude muset v zápase obejít bez distancovaného Duchniče a stále zraněného Petra Knakala.

Nováček z Vlašimi je jistě hodně příjemným překvapením, protože, kdo čekal, že bude hrát po podzimu takto vysoko? Odpovím sám, nikdo. Do zápasu už budou moci naskočit Vebr s Markem Nešporem, kteří v minulém kole stáli za karty. Naopak nemůže trenér Vlašimi počítat s nasazením Vladimíra Pokorného, kterého zužuje svalové zranění a možná bude chybtě i brankář Toma. Hosty zdobí precizní útočné duo Bálek - Kalabiška, které nastřílelo dohromady celých dvacet jedna gólů. Ovšem obrana hostí už dvacetkrát selhala, takže uvidíme, jak zápas dopadne.

Tip redaktora FotbalPortalu: 02.


FK Fotbal Třinec - FC Hlučín

Sobota 10:15

Třinec bojující v klidném středu tabulky bude jistě chtít proti o záchranu bojujícímu Hlučínu získat tři body, ale jak jistě známo tyto zápasy s celky, které bojují o holé přežití, jsou vždy hodně složité. Ovšem kompletní kádr bude mít trenér Třince k dispozici.

Hosté sice přezimují mimo sestupové příčky, ale rozdíl mezi předposlední Spartou B a jimi je čtyřbodový, tudíž se jistě Hlučín pokusí nějaký ten bodík přidat a mít větší klid. Hosté budou pro tento duel postrádat vykartovaného Dohnálka. Navíc si v minulém kole Hlučín s chutí zastřílel, když 3:0 porazil Čáslav.

Tip redaktora FotbalPortalu: 10.FK Baník Most - FC Vysočina Jihlava

Sobota 14:00

Most předvedl v minulém kole ve Vlašimi, že umí hrát krásný ofenzivní fotbal a jeho hráči se nebojí jít do kombinace. Ovšem ve Vlašimi Most prohrál především díky chybě obrany a brankáře Šavola. Z toho se jistě svěřenci trenéra Aňona budou chtít poučit a doma zvítězit v posledním duelu podzimu.

Jihlava v minulém kole také prohrála a to především díky dvěma hrubkám brankáře Wintera, takže trenér Urban asi sáhne ke změně na postu brankáře. Jak Jihlava, tak Most jsou zatím v této sezoně za očekáváním a poslední duel by tedy vyhrál rád každý. Jihlava bude v tomto zápase postrádat Pence, který bude chybět pro čtyři žluté karty.

Tip redaktora FotbalPortalu: 0.


SFC Opava - AC Sparta Praha B

Sobota 16:00

V minulém kole sahala Opava po výhře nad Žižkovem, ale v závěru o ni přišla, hráči si tedy budou chtít vše vynahradit proti předpolední Spartě a získat tři body, které by Opava jistě potřebovala, aby alespoň trochu spravila chuť po ne příliš vydařeném podzimu. Domácí navíc budou mít k dispozici kompletní kádr, což jim cestu za třemi body ulehčí.

Hosté sice bojují o holé přežití a každý bodík z venku je zlatý, ale v Opavě to bude hodně těžké, ale nic není nemožné zvláště ve fotbale. Trenér rezervy Sparty bude mít k dispozici všechny hráče a navíc je reprezentační pauza, takže je možné že se v zápase objeví i někdo s ligového áčka.

Tip redaktora FotbalPortalu: 1.


FC Zenit Čáslav - FC Tescoma Zlín

Neděle 14:00

Čáslav je po minulé vydařené sezoně v hodně velkém útlumu a zdaleka zůstala za očekáváním a poslední zápas podzimu proti třetímu Zlínu nebude pro Zenit zrovna jednoduchý.

Zlín má před sebou relativně jednoduchý úkol, porazit Čáslav a doufat, že Hradec doma podlehne Karviné a tím by se Zlín posunul na druhou příčku. Hostům bude scházet ještě vykartovaný Malcharek, ale to je minimální překážka v cestě za třemi body.

Tip redaktora FotbalPortalu: 2.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
saveli - 14.11. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://stape.blog.cz/

saveli
kumbi - 12.11. Odpovědět

Jihlava bude postrádat Pence, ale Mostu chybí hned 3 útočníci a to Hora (reprezentace do 19 let), Loos (za červenou stop na 4 zápasy) a Oboya (reprezentace Keňa), takže v útoku zbyl Franěk, ale i přesto věřim že 3 body zůstanou u nás v Mostě
Smajlík 17 FK Baník Most Smajlík 17

kumbi

Třinec jede, Třinec vyhraje. Smajlík 2

ostravak
Reklama
Reklama
Nejnovější články