Zpět na » FNLiga » Palička ve Vítkovicích skončil

FNLiga - Palička ve Vítkovicích skončil

Palička ve Vítkovicích skončil © -

1

10.11. - Vedení posledního celku druhé nejvyšší fotbalové soutěže se během víkendu rozhodlo odvolat dosavadního kouče Vlastimila Paličku. Náhradu za něj však bude hledat až během zimní přestávky, zatím tým povede jeho dosavadní asistent Krabec.

Vlastimil Palička se ve Vítkovicích objevil loni během podzimu a dokázal tým udržet ve druhé lize, ale letošní podzim se vůbec nevydařil. Tým pod jeho vedením získal z patnácti zápasů pouze pět bodů a to za jedinou výhru a dva nerozhodné výsledky. Jedinou výhru si tým připsal v desátém kole nad Jihlavou po výsledku 3:2. Remízy fotbalisté Vítkovic vybojovali s Opavou (0:0) a naposled s Vlašimí (1:1). Poslední kapkou, která přelila pohra trpělivosti u vedení byla sobotní prohra na hřišti Sparty 1:3. Vítkovice aktuálně ztrácejí na první místo zaručující záchranu propastných devět bodů.

Odvolaného Vlastimila Paličku zatím v posledním zápase sezony nahradí jeho dosavadní asistent Patrik Krabec. Nového hlavního kouče bude vedení nejspíše hledat až během zimní přestávky.