Zpět na » FNLiga » Dozvuky 14. kola druhé ligy

FNLiga - Dozvuky 14. kola druhé ligy

Dozvuky 14. kola druhé ligy © -

2

01.11. - REVIEW Nedělní program čtrnáctého kola druhé ligy byl velmi chudý. Naplánován byl pouze jediný zápas a to mezi Zenitem Čáslav a lídrem tabulky z Ústí nad Labem. Tři body nakonec slavili po výhře 3:0 hosté z Ústí.

Čáslav - Ústí nad Labem 0:3 (0:0)

V úvodu zápasu byli mírně aktivnější hosté, ale přes dobře organizovanou obranu soupeře se nedokázali hráči Ústí dostat do šance. Poté na chvíli přebrali iniciativu domácí, ale ve dvacáté třetí minutě se k míči dostal hostující Veverka a jeho pokus olízl tyč Houdkovi brány. Poté se hrálo povětšinou ve středu pole a do konce prvního poločasu se pár promrzlých diváků gólu nedočkalo.

Vstup do druhého dějství se podařila hostujícímu celku. Ve čtyřicáté deváté minutě odražený míč dopravil kolenem za brankáře Zenitu Hodka Karlík - 0:1. O dvě minuty později měli domácí šanci na vyrovnání, ale Kunášek z pár metrů bránu netrefil. V šedesáté druhé minutě utekl po levé straně Benčík a jeho přesný pas nalezl Veverku, který zvýšil náskok Ústí - 0:2. Poté tempo hry uvadlo. Domácí se sice snažili s výsledkem něco udělat, ale obrana hostí byla neprostupná. V sedmdesáté šesté minutě zahrozili hosté z brejku, Benčíkův centr zasáhl Jindráčka, který pořádně protáhl brankáře Houdka. Poté měli domácí několik náznaků, ale střely Markoviče a Kunáška brankář hostí v pohodě pohlídal. Šest minut před koncem byl faulován ve vápně hostující Franc a nařízenou penaltu proměnil Valenta - 0:3. Na tomto skóre se již nic nezměnilo a hosté si odvážejí s Čáslavi tři body.