Zpět na » FNLiga » Preview sobotních zápasu druhé ligy

FNLiga - Preview sobotních zápasu druhé ligy

Preview sobotních zápasu druhé ligy © -

2

Líbilo se

30.10. - PREVIEW V sobotu má druhá nejvyšší česká fotbalová soutěž na programu své čtrnácté kolo a v ten den se hraje celkem pětice zápasů. Tři se hrají od 10:15 a zbylé dva mají výkop stanoven na 14:00 respektive 16:00.

Sokolov - Karviná

Sobota 10:15

Před sezonou byli oba týmy pasování do rolí černých koní a to zatím potvrzuje spíše Sokolov, který je na pátém místě. O čtyři místa hůře jsou na tom hosté z Karviné, kterým bude scházet kanonýr Opic, který piká za čtyři žluté karty. Domácí se budou muset obejít bez dvou opor: první je Oleg Duchnič, který je v trestu za vyloučení v minulém kole. Tím druhý chybějícím v dresu Baníku bude zraněný obránce Petr Knakal.

V minulém kole se Sokolovu nezadařilo a na půdě Žižkova podlehl 1:3 a právě v tomto zápase byl těžce zraněn Knakal, pro kterého musela na hrací plochu i sanitka. Za to Karviné se mimořádně vydařil minulý zápas, na domácí půdě se jí podařilo deklasovat Vítkovice 4:0. Kdo tedy zítra vyhraje hornické derby? Na tuto odpověď si budeme muset počkat. Zápas začne zítra v 10:15.

Tip redaktora FotbalPortalu: 10.


Třinec - Jihlava

Sobota 10:15

Jihlavští před sezonou vyhlásili boj o přední příčky, ale to se prozatím nedaří, protože vysočina zaujímá v tabulce až sedmé místo se ztrátou deseti bodů na druhý Hradec Králové. Třinec je na to o jedno místo lépe a rozdíl mezi soupeři je rozdíl pouhý bod a to naznačuje velmi zajímavý zápas. Domácí budou chtít napravit zaváhání z Vlašimi a hosté budou chtít potvrdit týden starou drtivou domácí výhru 5:1 nad Čáslaví. Hosté jsou sice doma téměř neporazitelní, ale venku jsou jihlavští s výkony hodně nestabilní.

Hostující trenér bude muset oželet účast brankáře Wintera a domácí lodivod nemůže počítat s Chlebkem a Kudělou. Zápas začíná zítra v 10:15 v Třinci.

Tip redaktora FotbalPortalu: 2.


Sparta B - Žižkov

Sobota 10:15

Žižkovu se letošní podzim moc nepovedl a osmé místo je pro příznivce dříve prvoligového účastníka hodně velkým zklamáním. Béčko Sparty také nikterak neoslnilo a drží se na patnáctém místě tabulky. Žižkov bude na Strahově obhajovat domácí výhru z minulého kola nad Sokolovem a hosté se budou snažit získat tři body, které by byli v záchranářském boji velmi důležité.

Hosté mají k dispozici kompletní kádr, otazníky visí pouze nad Novotným. Domácí rezerva Sparty nebude postrádat nikoho ze základních pilířů základní jedenáctky. Zápas začne zítra v 10:15 na Strahově.

Tip redaktora FotbalPortalu: 02.


Most - Hlučín

Sobota 14:00

Most je v tabulce jedenáctý a hosté jsou na tom o tři pozice hůře. Navíc je mezi soupeři pětibodový rozdíl. Když ke všemu tomu připočteme výhodu domácího prostředí, bude zítřejším favoritem jednoznačně Most, ale zápasy s týmy, které jsou ohrožené sestupem, jsou vždy hodně těžké. O tom se přesvědčila v minulé kole Opava, která v Hučíně pouze remizovala 0:0. Most má za sebou sérii dvou zápasů venku a během této série získali hosté tři body za výhru na Dukle. V minulém kole se nezadařilo a Most prohrál v Hradci Králové.

Domácí se budou muset obejít bez kanonýra Loose a hosté nehlásí žádné komplikace v základní sestavě. Utkání začne zítra ve 14:00 na stadionu v Mostě.

Tip redaktora FotbalPortalu: 1.


Opava - Zlín

Sobota 16:00

Utkání ambiciózního Zlína na půdě Opavy by mohlo přinést zajímavý souboj. Domácí chtějí stoupat tabulkou vzhůru a hosté usilují o návrat mezi elitu, což není nesplnitelné. Od druhé postupové příčky totiž děli svěřence trenéra Mináře pět bodů, a proto by byla výhra v Opavě více než zlatá. Domácí celek v minulém kole zaváhal na půdě Hlučína a před domácím publikem bude chtít získat tři body a právě bouřivé prostředí v Opavě bude hrát ve prospěch SFC. Hosté dokázali v minulém kole doma porazit Duklu a na to jistě budou chtít navázat.

Tip redaktora FotbalPortalu: 0.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kumbi - 31.10. Odpovědět

Baník Most musí urvat 3 body !!! 4:0 Smajlík 17

kumbi

ammbush...díky za radu...omluva právě Třinec mi na dotaz neodpověděl..díky

Knedlik-Dynamo
ambush - 30.10. Odpovědět

V zápase 3nec-Jihlava rozhodně domácí lodivod nebude mít kompletní kádr... Pro karty chybí Chlebek s Kudělou což je polovina obrany

ambush
Reklama
Reklama
Nejnovější články