Zpět na » FNLiga » Preview pátečních předehrávek 14. kola druhé ligy

FNLiga - Preview pátečních předehrávek 14. kola druhé ligy

Preview pátečních předehrávek 14. kola druhé ligy © www.fchk.cz - FC Hradec Králové

2

Líbilo se

29.10. - PREVIEW Podzimní část druhé ligy spěje ke svému konci a zítra odstartuje dvěma zápasy její čtrnácté kolo. Zítra bude k vidění souboj posledních Vítkovic s Vlašimí a letos nevýrazné Dukly Praha s druhým Hradcem Králové.

Pátek 15:00

Vítkovice - Vlašim

Bez nadějně poslední Vítkovice před sebou mají jasný úkol - bodovat naplno jinak bude jejich cesta za záchranou hodně moc složitá. Ovšem jednoduchý soupeř na ně nečeká. Vlašim jakožto nováček byla sice pasována na jasného adepta na sestup, ale svěřenci trenéra Nádvorníka dokazují pravý opak. Vlašim se pohybuje v klidném středu tabulky a začínají se před ní třást strachy a kluby jako je Třinec či Žižkov, největší strach jde z útočného dua Bálek (12 vstřelených branek) - Kalabiška (6 vstřelených branek). Právě Třinec naposledy okusil, jak hraje Vlašim, v městečku nedaleko hory Blaník podlehl 2:0. Za to Vítkovice si v minulém kole odvezli čtyřbrankový příděl z Karviné.

Z tábora Vítkovic však znějí odhodlané hlasy a ty jasně říkají, že v pátek se budou slavit tři body. To samé však zní i od hráčů a trenéra Vlašimi, kteří odjíždějí do Vítkovic již dnes, tedy den před zápasem.

Domácím by mělo scházet hned několik hráčů. Kvůli karetním trestům do zápasu nenastoupí: Cverna a Sládek. Dále budou chybět Limanovský a Thiago. Otazník visí nad startem Švestky a Jungmanna. O jejich případném zásahu do zápasu rozhodne lékař. Hosté by měli postrádat zraněného Lukáše Dvořáka a Brožíka.

Tip redaktora FotbalPortalu: 02


Pátek 17:00

Dukla - Hradec Králové

Domácí Dukla je letos v útlumu oproti minulé sezoně, kdy patřila k nejlepším týmům soutěže a dokazuje to i postavení v tabulce. Dukla je momentálně na třináctém místě tabulky se ziskem třinácti bodů. Tudíž je jasné odhodlání hráčů, kteří chtějí zítra slavit výhru. Ovšem cestu za třemi body jim zkříží aktuálně druhý Hradec Králové, který naposledy prohrál před osmi zápasy ve Vlašimi a od té doby sbírá pouze vítězství.

Pro domácí je jednoznačným plusem návrat Patrika Gedeona po zranění a také to, že nikdo jiný by neměl chybět. Totéž latí i u hostujícího týmu. Oba tymy by tedy měli do zápasu nasadit to nejsilnější a bude zajímavé tento zápas sledovat. Především to jak Dukla bude makat, aby odčinila předešlé nezdary.

Tip redaktora FotbalPortalu: 2.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kumbi - 29.10. Odpovědět

tak Vlašim to by měla bejt jasná výhra, horší to bude mít Hradec, ale věřim že vyhraje (i když porazil Baník Most), když nepodcení Duklu !!! hlavně nesmí vyhrát Ústí !!!

kumbi
Reklama
Reklama
Nejnovější články