Zpět na » FNLiga » Vítkovice podlehly Čáslavi a zůstávají poslední!

FNLiga - Vítkovice podlehly Čáslavi a zůstávají poslední!

Vítkovice podlehly Čáslavi a zůstávají poslední! © skolov.cz - Čáslavští na hřišti Sokolova.

0

04.09. - V předehrávaném zápase šestého kola druhé ligy přinesla výhru Čáslavi na hřišti Vítkovic. Díky této prohře se Vítkovice minimálně do dalšího kola “zdrží“ na posledním místě tabulky.

Vítkovice - Čáslav 1:2 (1:0)

Na úvod zápasu zahrozili hosté, kteří byli v zápase mírným favoritem. Konkrétně zahrozil Haniak, jehož střela z velkého vápna pořádně vystrašila domácí příznivce. Brankář Vaško však byl připraven. Další šanci si hostující Zenit vytvořil v desáté minutě po rohovém kopu. Ricko však nedokázal míč usměrnit do sítě. Domácí se k prvnímu ohrožení brankáře Čáslavi dostali až po dvaceti třech minutách hry. Mikulenka dostal na hranici vápna míč a s výhodné pozice jej nasměroval jen do náruče připraveného Valeše. Hosté mohli jít po půlhodině hry do vedení. Oklešťek dostal do vápna nadýchaný centr a následnou střelou k tyči pořádně protáhl brankáře Vítkovic, který předvedl opravdu parádní zákrok. O tři minuty později se skóre již měnilo. Motyčka napřáhl z dvaceti metrů a Haniak tuto dělovku tečoval a míč zapadl do sítě - 1:0. Hosté chtěli ještě do poločasu vyrovnat. Nejprve vylekal domácí fanoušky Fikejz, jehož střelu opět lapil výborný domácí brankář Vaško. V další šanci opět Fikej, ale místo střely volil přihrávku, která se mu vůbec nepovedla. Poločas tedy skončil výsledkem 1:0.

Ve druhém poločase působili aktivněji domácí fotbalisté, ale góly stříleli pouze hosté. Tu první zaznamenal v šedesáté čtvrté minutě Kotyza, který svou dorážkou málem protrhl síť 1:1. Hosté nechtěli zůstat pouze u vyrovnání a v další šanci se ocitl Vlasko. Jeho střelu však domácí brankář vyrazil. V sedmdesáté druhé minutě opět udeřili hosté. Centr z pravé strany přizvedl domácí stoper na číhajícího Oklešťka - 1:2. To hostům stačilo a svůj náskok si pohlídali a z Vítkovic si odvážejí tři body. Domácí Vítkovice se kvůli této prohře pozdrží minimálně do příštího kola na posledním místě tabulky.