Zpět na » FNLiga » Roman Nádvorník: Bodů mělo být více!

FNLiga - Roman Nádvorník: Bodů mělo být více!

Roman Nádvorník: Bodů mělo být více! © -

0

Líbilo se

20.08. - Vstup do soutěže hodnotí jako povedený, ale myslí si, že mohlo být o dva body více. Vlašimský lodivod Roman Nádvorník zároveň doufá, že Vladimír Bálek nezůstane jediným střelcem týmu a brzy se k němu někdo přidá.

Jak byste ohodnotil vstup do soutěže?
Já bych řekl, že kromě prvního poločasu v Opavě, kdy jsme herně zklamali a dostali dvě rychlé branky a mančaft se z toho oklepával, tak následující dva zápasy a ve druhém poločase v Opavě nás nikdo nepřehrál a myslím si, že jsme byli lepší. Tudíž z našeho pohledu to byl úspěšný start do nové sezony, akorát to chtělo proměňovat ty šance, co jsme měli a bodový zisk mohl být lepší.

Takže čtyři body jsou podle Vás málo?
Osobně bych řekl, že jich mělo být šest. Tudíž nám dva schází. Zklamání bylo jistě po zápase se Sokolovem, kdy jsme zápas rozehráli na výhru. Šancí jsme měli dost, ale bohužel zůstaly neproměněné.

Co posily, jak zapadly?
Já si myslím, že hodnotit posily po třech zápasech je předčasné. K hodnocení si můžeme sednout po podzimu. Na to je ještě čas.

Co říkáte na aktuální střeleckou formu Vladimíra Bálka? (Vladimír Bálek během tří zápasů nastřílel čtyři branky a je nejlepším střelcem týmu a zároveň i druhé ligy - pozn autora).
Zaplať pán bůh, že se nám Vláďa takhle rozstřílel. Já jen doufám, že se k němu někdo co nejrychleji přidá.

Nebojíte se toho, že hráči se budou spoléhat pouze na něj?
Určitě ne, toho bych se nebál. Každý hráč, který nastoupí, chce dát gól a jde o to, aby se trefil někdo další a navázal na to celý mančaft.

Poslední zápas v Čáslavi neodchytal Toma, brankářská jednička.
My jsme inkasovali ve dvou zápasech čtyři branky, což bylo hodně a chtěli jsme udělat nějaké změny a rozhodli se vyměnit brankáře.

Hrálo ve Vašem rozhodnutí i to zaváhání Tomy při zápase se Sokolovem?
My jsme vyhodnotili situaci a brali v potaz aktuální formu Tomy. Ze všeho nakonec vyplynulo, že chytal Drápela.

V sestavě nebyl ani Vítězslav Brožík...
Útočníci jsou na hřišti od toho, aby dávali góly a Brožík měl v každém zápas několik šanci, které neproměnil, a proto dostal přednost jiný útočník.

Co jste říkal na samotný zápas v Čáslavi? Atmosféra, hra...
Atmosféra byla fantastická a na čáslavské poměry byla slušná návštěva. Zejména naši fanoušci byli slyšet. Bylo to středočeské derby. Jinak co se týče zápasu, tak nám se povedl, vyhrálo se a jsme spokojení.

V sobotu Vás čeká Jihlava...
Jihlava chtěla podle svých prohlášení hrát o postup, ale ty výsledky tomu neodpovídají. Snaží se ještě doplnit kádr za pochodu. Již v začátkem týdne přivedli Šislera a do pátku chtějí ještě jednoho hráče. Takže uvidíme, v jaké složení sem přicestují. My hrajeme doma a jelikož naše forma je dobrá musíme tedy hrát na tři body.

Díky za rozhovor, ať se daří

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
hombre - 21.08. Odpovědět

Ty bys psal česky,nebo slezsky?Když můžeš psát háček nad t ve slově ať,tak proč nepíšeš čárky.Vyzní to jako psaní od chachara z Ostravy

hombre

To bude asi tim že z Ostravy sem.Komentaře pišu tak jak pišu, ale članky bych psal s hačkama a čarkama. Smajlík 7

Baniček

Nechci byt hnidopich, ale prosim toho kdo to napsal ať laskavě opravi tu hrubku v popisu obrazku.Chci si přečist aspoň jeden članek bez pravopisnych chyb

Baniček
tudor - 20.08. Odpovědět

aby ses nezbláznil..chtěl bych vidět tebe jak by si psal..

tudor

Česky

Baniček
Reklama
Reklama
Nejnovější články