Zpět na » FNLiga » Bálek zařídil Vlašimi tři body a je nejlepším kanonýrem druhé ligy!

FNLiga - Bálek zařídil Vlašimi tři body a je nejlepším kanonýrem druhé ligy!

Bálek zařídil Vlašimi tři body a je nejlepším kanonýrem druhé ligy! © -

0

16.08. - Třetí kolo druhé ligy uzavřely zápasy Čáslavi s nováčkem soutěže Graffinem Vlašim a Hradec Králové rovněž s nováčkem Hlučínem. V prvním případě vyhrála Vlašim 1:0 a druhý zápas vyhrál Hradec.

Čáslav - Vlašim

První minuty zápasu naznačily především to, kdo je favorita více ze hry měli domácí ovšem první šanci měl Bálek, ale hlavou netrefil míč ideálně a ten skončil v zázemí. V sedmnácté minutě zahrozili domácí, ale Markovič sobecky zakončil nad a zcela volný Kunášek hned svému spoluhráči jeho chybu vyčetl. O tři minuty později se radovali hosté. Narůstající aktivitu Vlašimi využil Bálek, který uklidil Průchův centr hlavou do sítě - 0:1. Čáslav se snažila s výsledkem něco udělat, ale Vlašim byla směrem dozadu velmi pozorná a své vedení si do poločasu pohlídala. Druhý poločas začali lépe hosté, ale Bálek přestřelil. Utkání mělo i výbornou diváckou kulisu, o kterou se starali fanoušci Vlašimi, kterých do Čáslavi dorazilo odhadem zhruba 100. Ovšem dvacet minut před koncem je nepotěšil Bálek, který obešel brankáře Houdka, ale jeho nahrávku na nabíhajícího Kalabišku odvrátili domácí beci na roh. V závěru měli domácí šanci na vyrovnání, ale Vlasko trefil pouze břevno. Vlašim tedy získala první tří bodový zisk v nové sezoně a Čáslav přišla po osmnácti zápasech o domácí neporazitelnost.

Statistiky zápasu:

Sestavy: Čáslav: Houdek - Nitrianský, Vít, Kotrba, Brunclík (46. Haniak), Kunášek, Holub (65. Fikejz), Markovič, Dobal (Vlasko), Ricka, Kotyza

Vlašim: Drápela - Kropík, Nešpor D., Vebr, Křeček, Průcha (72. Dvořák), Bálek (91. Schuster), Pokorný, Kalabiška, Švamberk, Nešpor M.

Rozhodčí: Ochotnický - Filípek, Urban

Branky: 20. Bálek

ŽK: Haniak, Kunáše - Vebr, Křeček

Hradec Králové - Hlučín

První půlhodinka zápasu nabídla pouze jedinou šanci a tu domácí proměnili. Ve dvacáté páté minutě našel v urputné obraně hostí skulinku Pilař a poslal Hradec do vedení - 1:0. Druhá šance domácích ve čtyřicáté osmé také skončila gólem. Samostatný nájezd proměnil Černý - 2:0. Domácí si ještě do konce zápasu vytvořili několik šancí ty, ale brankou neskončily. Hosté zůstávají z nultým bodovým ziskem na chvostu tabulky.

Sestavy: Hradec Králové: Lindr - Karal, Hochmeister, Pilař, Černý (85. Janoušek), Chleboun, Poděbradský (74. Přibyl), Kasálek, Pacák (46. Pacák), Wozniak, Fischer

Hlučín: Kosmál - Bogdáň (69. Štýbar), Drozd, Žižka, Kovář, Švrček, Javorek, Hrtánek (46. Koubek), Dohnálek, Dobeš, Honka (63. Prokeš)

Rozhodčí: Hrubeš - Košec, Koval