Zpět na » FNLiga » Předehrávka třetího kola druhé ligy: Dukla prohrála na vlastní půdě s Karvinou

FNLiga - Předehrávka třetího kola druhé ligy: Dukla prohrála na vlastní půdě s Karvinou

Předehrávka třetího kola druhé ligy: Dukla prohrála na vlastní půdě s Karvinou © cs.wikipedia.org - Na Julisce

1

14.08. - Předehrávku třetího kola druhé fotbalové ligy obstarali dnes pozdě odpoledne fotbalisté Dukly Praha a hosté z Karviné. Větší radost po zápase měl právě hostující celek.

První poločas zápasu vzal fanouškům Dukly dech. Do první šance se totiž po dvaceti minutách hry propracoval Mišinský, ale jeho lob naštěstí domácí brankář reflexivně vyrazil. Ovšem druhá šance hostí skončila gólem. Po půlhodině hry se k rohovému kopu postavil Hoffman a nejlepší hráč na zeleném pažitu Mišinský poslal Karvinou do vedení - 0:1. Nadále to byla Karviná, která měla převahu, ale svůj náskok nedokázala navýšit. Zvláště minutu před koncem poločasu. Mišinský obešel v souboji jeden na jednoho Kučeru a vystřelil na bránu. Na štěstí pro domácí Duklu míč skončil na břevně a do šaten se tedy odcházelo za stavu 0:1.

Po poločasové přestávce přišlo zlepšení domácího celku. V padesáté šesté minutě
Vyslal Gedeon do úniku Chigoua, který šel sám na Kafku, ale hostující brankář se vytáhl a Chigouovu střelu vyrazil ramenem. Aktivita celku Karviné se vytratila a domácí se dostali do další šance. V sedmdesáté čtvrté minutě Kučera hlavou jen těsně minul. Brankář Kafka by zřejmě na jeho pokus nedosáhl. Ani závěrečný tlak Dukly nepřinesl kýžené vyrovnání a hosté si tedy z Julisky odvážejí cenné tři body.

Statistiky zápasu:

Sestavy: Dukla Praha: Jakubov - Kučera, Pospíšil, Vorel, Mikula (65. Kokoška) - Berger, Gedeon, Šiml (58. Mičic), Svatonský - Kolomazník (46. Malý), Chigou.

Karviná: Kafka - Hoffman, Čerman, Buryán, Staš - Pavlík, Jursa, Ficek, Tchami (90. Milosavljev) - Opic, Mainský (76. Juroszek).

Rozhodčí: Příhoda - Pospíšil, Teuber