Zpět na » FNLiga » Opava, Hradec a Žižkov jsou v plné přípravě!

FNLiga - Opava, Hradec a Žižkov jsou v plné přípravě!

Opava, Hradec a Žižkov jsou v plné přípravě! © -

0

Líbilo se

27.06. - Kromě fotbalistů Třince zahájili přípravu na nový ročník druhé ligy také fotbalisté Opavy, Hradce Králové, Viktorie Žižkov a Zlína.

V Opavě zahájili přípravu ve čtvrtek krátce po poledni. Během této přípravy odehrají fotbalisté šest přípravných duelů. Do kabiny se po dovolené nevrátil Milan Barteska, který ukončil profesionální kariéru a odstěhoval se za svou rodinou, která žije v jižních Čechách, kde by měl Barteska oblékat dres třetiligového Spartaku Sezimovo Ústí. Dalšími hráči, kteří tým opustili, jsou Pavel Šultes a Jan Jelínek. Oběma skončilo v Opavě hostování a nyní započali přípravu ve svých mateřských klubech. Naopak nováčky v kabině jsou: navrátilec z hostování Josef Holčák a dorostenec František Kaštovský. O dalších posilách se údajně jedná, ale žádná jména vedení Opavy zveřejňovat zatím nechce. Příprava fotbalistů ze Slezska bude trvat třicet osm dní a poté na ně čeká první kolo nového ročníku, ve kterém přivítají nováčka z Vlašimi.

Fotbalisté Viktorie Žižkov jsou v přípravě od 22. června. A od středy se fotbalisté loni prvoligové Viktorky připravují v tréninkovém centru na Xaverově. Podle informací tvoří Viktoria základ nového týmu, a proto se dá očekávat, že se k týmu připojí nový hráči a po několikadenních testech bude jasno, zda v týmu zůstanou či nikoli. Prvním testovaným hráčem je Jan Hromek z Kroměříže. Další adepti by měli následovat v dohledné době. Tým naopak již opustil Petr Švancara, který odešel do Slovácka, které koupilo od Čáslavi práva na první ligu. Někteří hráči mají individuální tréninkový plán a hledají si nové angažmá. Těmito hráči jsou: Vozábal, Pavel Besta a Jiří Sabou. Pospíšilovi, Stracenému, Gabrielovi a Palátovi končí smlouva a nebude jim prodloužena, tudíž u týmu končí a mohou si též hledat nové působiště.

Dalším týmem, který zahájil letní přípravu, je Zlín. Kádr zůstal téměř v tom nejsilnějším složení, chybějí pouze hráči, kteří ve Zlíně na jaře hostovali a také Česlůstka s Baránkem, kteří tým opustili. Prvně jmenovaný odchází do Slavie a Baránek míří do Ostravy. O žádných dalších změnách v kádru se ve Zlíně zatím otevřeně nemluví a současný kádr se připravuje na přípravný zápas se Slováckem.

Hradec Králové začal pěti týdenní přípravu 24. června fyzickými testy v Praze a již o den později čekal na fotbalisty první trénink. Na něm se již neobjevilo trio Mácha, Zinke a Sláma. Novými tvářemi v šatně byli Pavel Černý, Špidlen, Jakub Vít a Jan Filip. Tým ještě doplnili z dorostu Voltr a Janoušek. Na zkoušku přichází Matěj Chlebo a Adrian Klesa. Další posily jsou podle sportovního ředitele Kubíka v jednání a jasněji by mělo být začátkem příštího týdne, kdy tým odcestuje na soustředění do Krkonoš. Z

V pondělí 29. června záhájí přípravu Jihlava, Čáslav a Most.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 28.06. Odpovědět

Ukáže světu prdel Smajlík 7

Mattess

sfc opava je nejlepsi Smajlík 9 Smajlík 9 Smajlík 9

Ronaldo 7

ne Opava vám ukáže Smajlík 6

FernandoTorres9-LFC
DanSFC - 27.06. Odpovědět

Holčák vám ukáže! SFC and WKS Smajlík 11

DanSFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články