Zpět na » FNLiga » Dukla nastoupí poprvé v černých dresech

FNLiga - Dukla nastoupí poprvé v černých dresech

Dukla nastoupí poprvé v černých dresech © cs.wikipedia.org - Na Julisce

0

Líbilo se

16.10. - Fotbalisté Dukly Praha nastoupí k pátečnímu utkání 12. kola druhé ligy proti Mostu poprvé v historii v černých dresech. Pražané tak chtějí uctít památku v pondělí zesnulého čestného prezidenta Josefa Hájka, který pomohl klubu z Julisky vzkřísit jeho slávu.

"Chtěli bychom vzdát panu Hájkovi, za to, co pro Duklu udělal, hold. A tak poprvé v historii nastoupí Dukla v černých dresech," řekl Petr Voženílek, sportovní ředitel klubu z Julisky, ve čtvrtek agentuře Mediafax. Podle něj se před utkáním, které má výkop v 19 hodin, bude držet minuta ticha na znamení uctění památky čestného prezidenta Dukly.

Spolupráci s Josefem Hájkem si nedávno pochvaloval i současný předseda představenstva FK Dukla Praha Martin Lafek. "Klub jsme od bývalého majitele pana Hájka převzali ve velmi stabilizovaném stavu. Bez jediného dluhu či závazku a nejen za to, mu patří velký dík. Všechna jednání, která jsem s rodinou pana Hájka a ním samotným vedl, byla vždy velmi korektní, přátelská. Věřte, že kdyby se nezhoršil zdravotní stav pana Hájka, určitě by aktivním způsobem klub podporoval i nadále," řekl na internetových stránkách klubu Martin Lafek.

Samotní hráči Dukly by pak samozřejmě rádi uctili památku šéfa klubu i tříbodovým ziskem. "K zápasu přistupujeme s maximální vážností a pietou, jakou si pan Hájek, který se tak významně o vzkříšení Dukly postaral, zaslouží. Ale jedna stránka je společenská a druhá sportovní. Máme zvýšenou motivaci v tom, že věříme, že tím nejlepším, co můžeme udělat, je vyhrát a věnovat tyto body panu Hájkovi...," prohlásil Günter Bittengel, trenér Dukly, na internetových stránkách klubu.

Kam dál?

v l / Mediafax, René Machálek

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kumbi - 17.10. Odpovědět

tak pěkná remíza, já jsme spokojenej, Duklu jsme dobře bránily a do ničeho jsme jí moc nepustily, dneska dobrá mostecká obrana a zvlášť Webstera musim pochválit, dneska se mu zápas celkem povedl ... zaslouženej bod !!! Smajlík 7

kumbi

Mazec Smajlík 1

Klaryszqa
stan - 17.10. Odpovědět

Dukla vyhraje 2:1 Dukla Praha OLE!!! Smajlík 2

stan
kumbi - 17.10. Odpovědět

Baník snad uhraje remízu !!!! ... hlavně to chce poctivě bránit a chodit do rychlích protiútoků !!! a hlavně proměňovat šance !!!!! Smajlík 17 FK Baník Most Smajlík 17

kumbi
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články