Zpět na » FNLiga » V pátek dokázal zvítězit pouze Most

FNLiga - V pátek dokázal zvítězit pouze Most

V pátek dokázal zvítězit pouze Most © cs.wikipedia.org - Na Julisce

0

29.08. - V pátečních duelech naší druhé nejvyšší soutěže se zrodily dvě remízy. Smírně se rozešly týmy Dukly Praha a Slovácka a body se dělily také v Jihlavě, kam zavítal Hradec Králové. Jediný Most si připsal plný počet bodů, doma porazil Fulnek těsně 2:1.

Dukla Praha - Slovácko 0:0

Domácí byli celý zápas lepší, ale ani jednu šanci nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Dukla mohla tři body urvat v posledních minutách utkání, ale Blahova hlavička z malého vápna jen těsně minula branku. Bittengelovi svěřenci tak alespoň zastavili sérii tří porážek v řadě. Pro Slovácko je zisk bodu také ztrátou, v tabulce zůstane po pátém kole v její dolní polovině.

Rozhodčí: Jílek - Santarius, Lakomý. ŽK: Zelenka, Gedeon - Čtvrtníček, Formánek, Reinberk. Diváci: 825.
Dukla Praha: Svoboda - Mikula, Novotný, Hubka (68. Vorel), Hozda - Svatonský, Hanus (54. Malý), Gedeon, Kulvajt - Kolomazník (75. Blaha), Zelenka.
Slovácko: Filipko - Němčický, Šimáček, Hrotek, Formánek - Randa, Perůtka, Berger (75. Reinberk) - Gonda (90. Kubáň), Čtvrtníček, Chmelíček (81. Psohlavec).

Most - Fulnek 2:1 (1:1)

Mostečtí šli rychle do vedení. Roh Karla Fraňka skončil ve 14. minutě k údivu všech přítomných až za fulneckým gólmanem. Do poločasu se však šlo za vyrovnaného stavu, minutu před koncem totiž proměnil pokutový kop za faul Kovář. Ve druhém dějství se hrál slušný fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Čtvrt hodiny před koncem rozhodl o vítězství domácích Jiří Jedinák, který vymetl pavučiny v Prospěchově svatyni. Svěřenci Václava Daňka ale mohli vyrovnat, jenže Koštuříkovi stálo v cestě břevno.

Branky: 15. Franěk, 74. Jedinák - 44. Kovář z penalty. Rozhodčí: Ochotnický - Urban, Koval. ŽK: Štumpf, Bogdanov - Jindřišek, Vajda. Diváci: 1745.
Most: Paleček - Loos, Webster, Hainault, Trubila - Sigmund, Štumpf (63. Schut), Hofmann (73. Jedinák), Oboya - Mrkvička (63. Bogdanov), Franěk.
Fulnek: Pospěch - Jindřišek (82. Vrťo), Švec (53. Krása), Kovář, Sedlák - Schulmeister (34. Vyskočil), Pavlík, Lukaštík, Vajda - Janoviak, Koštuřík.

Jihlava - FC Hradec Králové 1:1 (1:1)

Vše podstatné se v zajímavém duelu odehrálo už v prvním poločase. Nejprve v 17. minutě vyslal pěknou střelu Dvořák a Vojáček letěl za míčem marně. Jenže už za sedm minut bylo srovnáno. Michal Kadlec se postavil k přímému volnému kopu a doslova propálil vše, co mu stálo v cestě. Po změně stran se oba celky soustředily více na defenzivu, a tak se v Jihlavě zaslouženě body dělily.

Branky: 24. Kadlec - 17. Dvořák. Rozhodčí: Býma - Kordula, Večeřa. ŽK: Rabušic - Černý, Svoboda, Vít, Dvořák. Diváci: 2350.
Jihlava: Vojáček - Gabriel, Tlustý, Kadlec, Vepřek - Veselý (61. Oliveira), Gába, Lovětínský (61. Schneider), Cihlář - Rabušic (77. Vácha), Faldyna.
Hradec Králové: Lindr - Vít, Němeček, Chleboun, Poděbradský - Svoboda (59. Válek), Fischer, Černý (74. Krejcar), Rezek (85. Přibyl) - Dvořák, Kaufman.