Zpět na » FNLiga » Slovácko remizovalo s Trenčínem

FNLiga - Slovácko remizovalo s Trenčínem

Slovácko remizovalo s Trenčínem © -

0

13.07. - Slovácko přivítalo v Kunovicích slovenský tým AS Trenčín. V utkání diváci branku neviděli, oba celky si totiž příliš šancí nevytvořily.

Největší příležitost měl Stýskala, ale z úhlu trefil jen tyč. Hosté to pak zkoušeli především střelami z dálky.

Stínem duelu je určitě zranění Jana Bergera. Ten přišel do Slovácka začátkem týdne. V přátelském zápase ale odehrál jen sedm minut, pak musel odstoupit kvůli bolavému kotníku. "Během dvou tří dnů bych měl být v pořádku," věří Berger.

Další „přátelák“ sehraje Slovácko proti HFK Olomouc, duel je na programu ve středu od 10.30 ve Slatinicích poblíž Olomouce.

Slovácko - Trenčín 0:0
Rozhodčí: Ondo - Šťastný, Mika. Diváků: 600.
Slovácko 1. poločas: Kovář - Němčický, Šimáček, Hrotek, Ineman - Gonda, Randa, Berger (7. Stýskala), Ondřejka - Kerbr, Matůš.
Slovácko 2. poločas: Marek - Kubáň, Hrotek, Formánek, Lysoněk - Šturma, Stýskala, Perůtka, Filipský - Chmelíček, Psohlavec.