Zpět na » FNLiga » Baníkovce čeká soustředění

FNLiga - Baníkovce čeká soustředění

Baníkovce čeká soustředění © -

0

Líbilo se

11.07. - Pátečním přípravným zápasem ve Františkových Lázních s Weidenem (pozn. utkání se hraje dnes večer) zakončí druholigoví fotbalisté Baníku Sokolov první týden letní přípravy. Ten už trenérovi Martinu Haškovi mnohé naznačil.

"Tvoří se nám nový kádr a po deseti dnech přípravy jsem zatím téměř spokojený. Sice ještě nastanou nějaké příchody či odchody hráčů, ale už jen minimální. Na tomto kádru jsme začali pracovat někdy v dubnu a nečekali jsme, že s ním budeme v tuto chvíli tak spokojeni," ulevil si kouč Martin Hašek po příchodu nových posil. Posledním novým hráčem v dresu Baníku je jeho dochovanec Jiří Procházka, kterého vedení získalo z Teplic na hostování. Po Šmerdovi, Čuprovi, Podrazkém, Vašatovi, Pilařovi, Jungmanovi, Pačindovi, Zachardovi a Vaněčkovi je tak desátou posilou Baníku.

Trenéry také potěšila skutečnost, že se uzdravuje Oleg Duchnič, který si v závěru uplynulé sezony poranil koleno. "Nepotvrdila se možnost plastiky křížového vazu, takže Oleg s námi jde do přípravy. Bude se snažit být do prvního mistrovského utkání v top stavu," radoval se Hašek. Hráči před utkáním se Spartou prošli náročnými fyzickými testy. "Opět nám odhalily jak na tom hráči jsou. Ti stávající prokázali zlepšení kondice, naopak někteří nově příchozí k nám nepřišli v optimálním fyzickém stavu, takže na tom budeme pracovat," naznačuje trenér. Přesto je ale se složením kádru spokojený. "Toto mužstvo je kvalitnější, kreativnější a také zkušenější," myslí si trenér Baníku.

To ostatně potvrdilo i přípravné utkání se Spartou, které se hrálo před týdnem. "Nastoupilo spoustu nových hráčů, poprvé jsme hráli v rozestavení 4 - 5 - 1 a přesto kluci zahráli dobře. Spokojeni jsme byli s nasazením a herní kvalitou, i když je škoda, že jsme v závěru výsledek neudrželi alespoň na remízu," podotkl Hašek po prohraném utkání 1:2. "Ale jinak se diváci měli na co divát," hodnotil kouč.
V pondělí se hráči budou trenérovi hlásit na soustředění v Nymburce. "Snad nás tam bude 20 + 2 hráčů, to ještě uvidíme v závěru tohoto týdne. Absolvujeme osm tréninkových jednotek a k tomu dvě přípravná utkání. Na soustředění chceme udělat kus práce," dává si Hašek za cíl.
Ve výběru už budou chybět Zdeněk Macháček (vrací se do Chebu a zřejmě Varnsdorf) a Miloslav Bednařík (zpět Slušovice). Naopak jedou brankáři Bertelman a Zacharda, obránci Kura, Šmerda, Čupr, Hájovský, Hrabáč, Kaplan, záložníci Vůjtěch, Čada, Podrazký, Jiráček, Habai, Javorský, Vašata, Pilař, Procházka a útočníci Salák, Duchnič, Jungman a Vaněček.

Kam dál?

v l / FK Baník Sokolov

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Miras88 - 13.07. Odpovědět

Ahoj no jistě Baník je jen jeden na Západě jinak zde také něco o něm http://fkbaniksokolov.wgz.cz/ Smajlík 1

Miras88
Capo - 12.07. Odpovědět

fuj,špatný nadpis spíš bratři sokolci Smajlík 12 Baník je jen jeden Smajlík 8 Smajlík 17 Smajlík 6

Capo
cervajs - 12.07. Odpovědět

Smajlík 17

cervajs
jUrA - 11.07. Odpovědět

my klub XD

jUrA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články