Zpět na » FNLiga » David Šimon neoprávněně nastoupil za Bohemians

FNLiga - David Šimon neoprávněně nastoupil za Bohemians

David Šimon neoprávněně nastoupil za Bohemians © -

1

Líbilo se

06.07. - Brankář David Šimon měl podle smlouvy od 1. července hostovat v Jihlavě. Včera však nastoupil v dresu prvoligových Bohemians v přátelském zápase proti Plzni.

Jihlavští byli tímto krokem nemile překvapeni. Kontrakt na Vysočině s účinností od 1. 7. 2008 je podle nich platný a třiatřicetiletý gólman má trénovat a hrát právě u nich.


„Pod touto smlouvou je podepsán jak hráč, tak i jeho agent. Na tomto základě Šimona považujeme za našeho hráče a jsme proto velmi nepříjemně překvapeni, že dnes nastoupil k přípravnému utkání za Bohemians. Vnímáme to, jako závažné porušení smluvního vztahu a na tomto základě může hráč i jeho agent podléhat disciplinárnímu řízení,“ řekl sportovní manažer Jihlavy Zdeněk Šmýd.


A pokud by skutečně tento případ došel až před disciplinární komisi, Šimonovi hrozí za neoprávněný start v přátelském utkání dva až šest týdnů zastavení činnost. Sankce by mohla hrozit i jeho agentovi.


David Šimon má na svém kontě dva prvoligové starty, které se připsal v roce 2003 v dresu dnešních Bohemians 1905.Vyzkoušel si již zahraniční angažmá, když působil na Maltě. U nás kromě Jihlavy a Bohemians 1905 nastupoval ještě za Lázně Bohdaneč, Sokolov a Pardubice. A právě Pardubice jsou jeho mateřským klubem a z nich putuje na hostování.


Ve Vysočině Jihlava působí jako host od začátku tohoto roku a v jarní části nechyběl ve druhé lize ani minutu. Tímto si vylepšil svou bilanci startů v této soutěži, ta nyní činí 125 odchytaných zápasů.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fcvysocina.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 09.07. Odpovědět

Smrt Střížkovu Smajlík 7

Mattess

Smrt tobě Smajlík 7

SteveZ666

Střížkov kurví co může Smajlík 3 .

bonano30

Tebe už nemůže, ty už jsi Smajlík 7

SteveZ666
-Basty- - 06.07. Odpovědět

vždiť to byl blbej přátelák!!Ať mu dají pokutu!nic věc!

-Basty-
janoas - 06.07. Odpovědět

Nech kvôli tomu preradia Strížov do druhej ligy, ved aj tak tam o rok skončia.... a vôbec sú hanbou českého futbalu.

janoas

Českej fotbal si udělal svojí nezáživností a korupcí na každym kroku už tak velkou ostudu, že nějakej "Střížkov" mu jí rozhodně víc nezkazí. Navíc postoupili zcela po právu, vyhráli 2. ligu tak sklapni ty máslo Smajlík 7

SteveZ666
janoas - 06.07. Odpovědět

Len do nich....

janoas

Proti Plzni? Tak to bych to celý kontumoval na 3:0 pro nás! Smajlík 4

Gianfranco

Fůj... Zrušte střížkov...

MartanCJ

Fuj, zrušte tohodle wola Smajlík 7

SteveZ666
Reklama
Reklama
Nejnovější články