Zpět na » ČFL » Fotbalista Šimák se na rok upsal Českým Budějovicím

ČFL - Fotbalista Šimák se na rok upsal Českým Budějovicím

Fotbalista Šimák se na rok upsal Českým Budějovicím © kicker.de - Jan Šimák

0

Líbilo se

14.07. - Fotbalisty Českých Budějovic posílil tři týdny před startem druhé ligy zkušený Jan Šimák. Šestatřicetiletý záložník podepsal s Dynamem roční smlouvu a chce mu pomoci k návratu do nejvyšší soutěže.

Šimák byl v Českých Budějovicích na testech a podle klubového webu podal velmi dobré výkony v přípravných duelech proti Brnu a Znojmu. "Když použiji moderní výraz, tak Šimák je rozdílový hráč, kterého jsme v týmu neměli. Ukazuje se ve výborném světle a jsem rád, že se podařilo jeho přestup dotáhnout do konce," uvedl trenér František Cipro.

Šimák patřil k velkým talentům českého fotbalu, jeho kariéru však poznamenaly problémy se životosprávou. Bývalý hráč Hannoveru, Leverkusenu, Stuttgartu nebo Sparty naposledy nastupoval za střížkovské Bohemians v ČFL, kde byl na hostování z Táborska. Na kontě má mimo jiné dva mistrovské tituly se Spartou a také jeden reprezentační start, v roce 2000 si zahrál na olympijském turnaji v Sydney.

"Pocházím z jihu Čech a nabídka z Budějovic mě samozřejmě velmi potěšila. Dynamo je klub, který dlouhodobě patří do první ligy a mým cílem bude, abych mu pomohl postoupit zpět do nejvyšší soutěže," uvedl Šimák.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten alkoholik a gambler ještě hraje?? Smajlík 2 Smajlík 2

Red_Army

Takový talent to byl než začal blbnout.

CantonaErik
Reklama
Reklama
Nejnovější články